bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Шановні замовники! В зв’язку з військовою агресією росії, графік робіт ТОВ “Фасад-Пласт” змінено. Усі роботи та контакти з менеджерами обговорюються в індивідуальному порядку по телефону.

Слава Україні! Героям

Двері пластикові REHAU

Види пластикових дверей.

Є декілька основних видів пластикових дверних конструкцій,  це вхідні двері, балконні двері, міжкімнатні двері, зсувні двері.

Вхідні двері.

Зазвичай встановлюються в магазинах, офісних центрах, адміністративних будівлях, і природно – в приватних будинках. Ручка для вхідних пластикових дверей встановлюється двухстороння. Як правило, це нажимний гарнітур, двосторонній, яким при натисканні ручки вниз відкриваються самі двері. Але при закритті на ключ, ручку натискного гарнітура потрібно підняти вгору на кут 90 градусів і повернути ключ у двері. Таким чином двері вважаються закриті. Знову ж таки, щоб відкрити двері, потрібно повернути ключиком, розблокувати нажімной гарнітур і тільки після цього натиснути ручку двері вниз, щоб вона відкрилася.
Також існує офісні ручки для вхідних дверей, такі ручки мають вигляд великої форми, пряма півметрова або метрова циліндрична дверна ручка, або зігнута ручка, або дугоподібна. Офісні ручки для пластикових дверей прикручуються з 2 сторін до дверної стулки. Але натискного гарнітура в цих річках нема, тут просто йде замок дверний з відповідною планкою і зі специфічною фурнітурою, яка дозволяє зафіксувати двері при закритті так, щоб ключ можна було повернути і закрити такі двері. Вартість таких дверей через замку дверного через ручки специфічної офісної набагато дорожче ніж звичайні двері пластикові з натискним гарнітуром.

Міжкімнатні двері.

Міжкімнатні пластикові двері, це не такі важкі конструкції ПВХ як вхідні двері, але важче дерев’яних міжкімнатних дверей. Тому знос ручки дверний тут також є. В основному в таких річках йдуть двосторонні натискні ручки з рейковим замком або без.Дело в тому, що якщо поставити звичайний нажімной гарнітур без рейкового замка в міжкімнатні двері то зверху і знизу не будуть притиску в дверях і в цих місцях можуть бути продування або ж протяги . Так це мінус але якщо немає протягу, двері не варто з вулиці, то такий мінус особливо не грає ролі. Іноді в такі двері не входить замкі.Также тут є ще одна специфіка, це рейка. Але тоді встановлюється віконна двостороння ручка.Спеціфіка таких ручок в тому, що вони працюють по віконному принципом: тобто ручка натиснута вниз буде двері закривати. Але для того щоб двері відкрити, потрібно ручку дверну перевести в горизонтальне положення і тоді двері откриваются.Основная проблема таких дверей і таких ручок в тому, що більшість користувачів не знають як ними користуватися. Вони відкривають двері за звичкою, натискаючи ручку вніз.В такому випадку двері зачиняються і люди не знаючи, починає її ламати самі. Це основна причина поломки міжкімнатних пластикових дверей.Естественно встановлюють і двосторонні натискні ручки типу нажимного гарнітуром як у вхідних дверях. І використовуються вони рідше через різницю в ціні. Ще одна деталь в тому, що якщо поставити звичайний нажімной гарнітур без рейкового замка в міжкімнатні двері, то зверху і знизу не буде притиску в дверях і в цих місцях можуть бути продування або ж протяги. Так це мінус але якщо немає протягу, двері не варто з вулиці, то такий мінус особливо не грає ролі.Пользователей дуже часто порівнюють ціну в таких випадках. А ціна може досягати і двох тисяч гривень. Хоча менеджери віконної компанії і нашої наполягають на тому що в такі двері краще поставити нажімной гарнітур.

Балконні двері.

Балконні двері – це найпростіший тип дверей в металопластикових конструкціях. Принцип їх відкривання такий же як і в звичайних металопластикових вікнах. В цілому це практично одне велике вікно з висотою в районі 2 м і шириною 70 см, приблизно, але з одним маленьким відмінністю: до таких дверей – вікна додається балконна защіпка. Балконна защіпка це такий механізм який не дає двері відкриватися в її закритому стані вона як замикається двері за допомогою пружинки і невеликого ролика. Він встановлюється з торця рами і створкіkey. І оскільки такі двері не має ручки з вуличною боку, то замість неї встановлюють балконні ручку або як її називають – ручку курця.