bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Монтаж пластикових вікон

Ціна установки – монтаж пластикових вікон, дверей, монтаж ПВХ конструкцій по ДБН, ДСТУ, яка різниця між установкою вікон та монтажем. Чи варто ставити вікна самому, власними силами? Все про монтаж пластикових вікон та їх установку, та інші питання які виникають у монтажників при установкі пластикових вікон.

Надійність та строк роботи пластикових вікон залежить від багатьох факторів, таких як якість профільної системи, якість збірки та зварювання вікон на виробництві, надійність фурнітури та склопакетів, та, що не менш важливо – це установка, монтаж пластикових вікон, конструкцій ПВХ у віконний проріз. Це один із головних чинників що впливають на якість ПВХ конструкцій.  Адже якими б якісними вони б не були зроблені, якщо монтажники вікон не є кваліфікованими для монтажу пластикових вікон, то й строк служби їх також буде не довгим. А це означає що якісний монтаж вікон, дверей, балконів, лоджій, терас, веранд, альтанок, склопакетів впливають на те, як довго вони рибитимуть у вас. Тому тут існують ряд правил та важливих моментів, щоб уникнути недоліків та браку при монтажу пластикових вікон.

Комплектація для якісної установки вікон.

Перш за все, ця робота  в Україні повинна проходити згідно норм ДСТУ та ДБН, а цезначить що необхідно ставити вікна в проріз з використанням Гідро та Паро ізоляційних стрічок, Псул, Стиз А та Стиз Б – герметиків зовнішніх та внутрішніх, а також з використанням якісної піни, анкерів віконних, віконних пластин, тощо. Саме це і є монтаж пластикових вікон в Києві. Якщо ця робота проводиться без гідро паро ізолюючих матеріалів –
то це вважається просто установка вікон. Ось в цьому і різниця між цими поняттями. Звісно що такі комплектуючі необхідно замовляти у надійних поставщиків.

Монтаж пластикових вікон в проріз.

Зазори при заміру вікон необхідно враховувати виходячи із параметрів конструкції, але в основному вони складають 15-25мм. Це необхідно для того, щоб перепади температури не впливали на надійність установлених вікон. Анкера чи монтажні пластини необхідно установлювати через кожних 60-70 см. Якщо Ставити івкно чи двері пластикові на анкера, то в рамі висверлюють більший отвір, щоб шляпка притиснулась до армування і притискала його, а сам отвір закривають заглушкою пластиковою. Саме так правильно проводити монтаж пластикових вікон в Києві

Нам часто доводиться ставити вікна в Вишневому, Боярці, Борщагівці, Білогородці та Святопетрівськуму, і в цих містах дуже популярною стає вимога на євромаонтаж вікон. І хоч така установка не дешева, щоб правильно зробити монтаж пластикових вікон в Києві, ще добавляється вартість на підготування прорізів: вони повинні бути обштукатуреними, мати гладку поверхню, щоб до них приклеювалась стрічка гідробар’єру, монтажник при цьому оброблює стіни відкоса рідким склом. Саме це і є монтаж пластикових вікон. Але не всі споживачі, що купують вікна та замовляють такий дорогий монтаж про це знають. А потім свою провину перекладають на віконну організацію.

Після установки вікон

Проводять контрольне регулювання фірнітури, і заповнюють піною. Після монтажу пластикових вікон, їх не чіпають 2 дні щоб монтажна піна висохла повністю, і лише тоді їх вожна відчиняти.

Більш детальну інформацію можна взнати у менеджерів компанії ТОВ ФАСАД-ПЛАСТ, звертайтесь, чекаємо на вас.