bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Як правильно провести скління балкона профільною системою REHAU?

Сьогодні балкон є в більшості квартир Києва. Звичайно, зустрічаються квартири і без балконів або лоджій, але це велика рідкість. І перед власниками балконів стоїть непросте завдання: утеплення і скління балконів в Вишневому, Білогородці, Боярці, … Києві. Тут-то господарів квартир і чекає найцікавіше: як правильно провести скління балкону, та який тип скління балкону підходить до вашого балкону при склінні балконів м.Вишневе. Адже коли люди говорять «у нас є балкон», то вони навіть і підозрюють, якого типу у них цей самий балкон. Давайте зупинимося на скління балконів м.Вишневе докладніше.

Ми пропонуємо варіанти виконаних робіт Фасад-Пласт по склінню балконів в Києві та Київській області. Тут ви можете побачити, як можна засклити балкон з уже готових варіантів. Також є можливість вибрати варіант скління балконів м.Вишневе, Боярка,  Білогородка, Тарасівка, та утеплення балконів. Які є види балконів для скління балконів, їх виносу, утеплення щоб вони принесли в вашу квартиру тепло, затишок, комфорт і красу.

Які бувають види балконів?

Найпоширенішим видом балконів є лоджія. Якщо ви вирішили зробити скління лоджії, Рехау пропонує вам використовувати профілі Евро 60. Чим відрізняється лоджія від звичайного балкона? У лоджії є свої власні зовнішні стіни. А значить, лоджію можна оформити як особистий кабінет, створюючи тим самим додаткову площу в квартирі. Облаштовуючи лоджію, слід врахувати, що навантаження на таку конструкцію вище, ніж у звичайного балкона. Але є і плюси: скління лоджії завжди дешевше скління балкона.

Наступний вид балконів є Г-подібний балкон. Назва йому дало те, що зовні він нагадує букву Г. Це красива і оригінальна конструкція, і якщо засклити REHAU-балкон Г подібної форми, то ви отримаєте ще більш красивий зовнішній вигляд вашої квартири. Особливістю такого балкона є те, що одна його сторона – це частина будинку. Установка вікон та склопакетів на такому балконі може бути поєднана з установкою сендвіч-панелей, що перетворить ваш Г-образний балкон в лоджію.

Зі стандартних балконів можна окремо виділити П-подібний балкон. Він гарніше, ніж Г-подібний, тому що склопакети можна встановити і на передньому і на бічних стінках. Профільні системи REHAU скління балкони П-образна форма відбувається досить швидко і якісно. Тим більше що за бажанням замовника можна зробити такі балкони як з виносом так і без.

Еркерний балкон можна віднести до самого гармонійного виду балконів. Адже напівкругла форма такого балкона надає вишуканості не тільки зовнішнім виглядом, але і всередині квартири. Вся конструкція збирається під непрямим кутом. З’єднується все компоненти еркерною трубою. Однак варто враховувати і той факт, що при внутрішній обшивці балконів (і не тільки еркерних), фахівці використовує додатковий розширювачі, з’єднувачі та інші деталі ПВХ-профілю. Це все робиться для того, щоб ви могли відкривати стулки балкона без перешкод. Відповідно, вартість балкона може трохи збільшитися.
І найкрасивіший балкон можна назвати французьким. Цей невеликий, але елегантний балкон можна засклити повністю, від стелі до підлоги. Скління балкона вікнами Рехау привнесе в конструкцію не тільки красу, а й надійність і тепло. Французькі балкони можна часто зустріти в столиці. Та й вартість скління таких балконів відносно невисока.

Процес скління балконів

Отже, ви все-таки зважилися на скління балконів профілю Рехау. І вам здається, що це простий процес. Не варто поспішати, адже до всякої справи потрібно підходити відповідально. Для початку вам варто викликати замірника, який індивідуально прорахує технічну складову скління балкона з урахуванням всіх ваших побажань. Адже хтось захоче, щоб балкон був панорамним, а хтось перетворити балкон в кабінеті. Тому всі ціни на балкони індивідуальні і прораховується тільки після виклику замірника.
Які роботи будуть виконуватися при склінні балкона? Сьогодні в Україні цей процес практично скрізь стандартний. Якщо ви обговорили з замірником всі нюанси, то до справи приступають професіонали. Насамперед фахівці проведуть демонтаж старих конструкцій, якщо ваш балкон був до цього засклений. Адже щоб засклити балкон Рехау потрібно і наварити несучі конструкції, і підготувати все для зовнішньої і внутрішньої обшивки. А це процес трудомісткий і вимагає часу.

Багато хто цікавиться, від чого залежить ціна на скління балконів Рехау? Тут варто враховувати безліч факторів. Наприклад, будете ви замовляти винос балкона або чи будуть замість склопакетів сендвіч-панелі. Такі питання потрібно добре продумати, щоб менеджер з продажу вікон назвав вам точну вартість робіт для скління балкону.

Наступний важливий момент при склінні балконів може стати питанням утеплення його. Адже якщо ви хочете зменшити тепловтрати в квартирі, то потрібно обов’язково утеплити балкон. А якщо ви поставили собі за мету зробити з балкона робочий кабінет, то тут варто подумати й про те, щоб провести на балкон опалення. Фахівці нашої компанії радять відразу задуматись над цим питанням, щоб після повного скління балкону не довелося проводити додаткові роботи.

Також не варто забувати і про підлогу під час скління балкону. Зазвичай підлога служить бетонна плита, яка дуже добре поглинає тепло. І Ходити по бетонній підлозі на балконі не дуже приємно навіть в домашньому взутті. Вам обов’язково потрібно подумати, якою буде підлога на балконах, засклені Рехау. Сьогодні можна зробити дерев’яну підлогу, можна покласти на нього плитку. Можна навіть зробити теплу підлогу з підігрівом. Всі варіанти надійної і якісної підлоги уточнюйте у замірника або консультанта.

Внутрішній і зовнішній вигляд вашого балкона

Звичайно, засклення балконів за ціною може бути різні. Все залежить і від типу балкона і від побажань замовника. Адже крім самих склопакетів і підлоги, існує ще маса додаткових робіт, які виконує компанія Фасад – Пласт. Наприклад, при склінні балкону, можна зробити внутрішню обшивку. Фахівці радять внутрішню обшивку поєднувати з матеріалом підлоги. Якщо ви зробили підлогу дерев’яною, то і обшивати балкон найкраще вагонкою. Якщо ж підлога у вас із плитки, то вам підійде внутрішня пластикова обшивка.

Від чого ще залежить ціна на балкон Рехау? Від обшивки зовнішньої. Тому що якщо у вас всередині все красиво, то і зовні теж має бути так. Недарма Чехов говорив про внутрішню і зовнішню красу людини. Так і скління балкону: він повинен бути ідеальним і зовні і всередині. Тому задумайтеся: якою має бути зовнішня обшивка балкону. А наші фахівці проведуть всі роботи якісно і в строк.

Детальна консультація

Ознайомитися з усім асортиментом продукції Ви можете зв'язавшись з нашим менеджером.

НАШІ РОБОТИ