bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) | БЕЗ ФУРН.

Остекление: 4-10-4-10-4 || 2 шт.

Размеры: 1200×1400

Профили: рама 64 3-кам.60мм / рама / створка Z60 3-кам.60мм / штапик 6,5

1 968грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) | MACO

Остекление: 4-10-4-10-4 || 2 шт.

Размеры: 1300×1400

Профили: рама 64 3-кам.60мм / рама / створка Z60 3-кам.60мм / штапик 6,5

2 904грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) | MACO

Остекление: 4-10-4-10-4 || 3 шт.

Размеры: 1800×1400

Профили: рама 64 3-кам.60мм / рама / створка Z60 3-кам.60мм / штапик 6,5

3 810грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) | MACO

Остекление: 4-10-4-10-4 || 4 шт.

Размеры: 3000×1400

Профили: рама 64 3-кам.60мм / рама / створка Z60 3-кам.60мм / штапик 6,5

5 921грн

Детальна консультація

Ознайомитися з усім асортиментом продукції Ви можете зв'язавшись з нашим менеджером.

Металопластикові вікна ПВХ

Багатьох цікавить ціна на вікна Rehau в Києві та області, оскільки це самий будівельний регіон в Україні. І за звичкою, ціни на вікна прораховують у квадратних метрах. Але це не є правильний прорахунок, оскільки в різних вікнах – різна ціна за квадратний метр. Ціна залежить від складності вікна, кількості комплектуючих матеріалів що використовуються про виробництву вікон, від того, чи воно відкривне чи глухе, і т.д. Ціни на вікна пластикові в Києві та Київській області від Фасад-Пласт – це в першу чергу надійність, якість та гарантія, що замовник може купити лише оригінальні вікна ПВХ зі справжнього профілю Rehau. Виробництво пластикових вікон Рехау виконується на сучасному обладнанні. А установка метало пластикових вікон, дверей, балконів, терас виконується за всіма технічними стандартами якості що відповідають українським нормам ДСТУ та ДБН.

Головним критерієм якості до балконів пластикових в Києві вважається те, що компанія Фасад-Пласт є авторизованим торговим партнером компанії Rehau, а це значить що контроль за якістю проводиться німецькою компанією як незалежного експерта, що піклується про кінцевого споживача.

Компанія Рехау має своє представництво в Україні, що знаходиться в Київській області, смт Чабани, має свої складські приміщення та гарно підготовлений штат професійних фахівців які як допомагають авторизованим партнерам Рехау, так і контролюють їх. Адже нікому не вигідно позбутись такого авторитетного статусу. На відміну від інших профільних систем які не мають свого представництва в Україні не зважаючи на розкручену назву, виробництво продаж та монтаж таких вікон, дверей, балконів ніким не контролюється з незалежних організацій. Саме тому Фасад-пласт є надійною компанією в Києві та всьому регіоні.

Вікна балкони лоджії в Києві що виготовляються на заводі від фасад-пласт проходять всі стадії контролю, адже те що вони виготовляються на висок о точному обладнанні цього замало, людський фактор має великий вплив на якість, тому в нашому цеху по виробництву вікон підібраний дружній колектив та най краща команда фахівців.

Вікна повинні зберігати тепло у вашій оселі і це най головніше завдання яке виконує фірма фасад-пласт. В збереженні тепла в будинку зберігаються й гроші що повинні піти на оплату за опалення. Адже правильно виготовлені віконні конструкції не пропускають холод в будинок та не випускають тепло на вулицю. Якщо технологія зварювання ПВХ конструкцій буде порушена, то шви віконних рам та стулок можуть бути пошкоджені. До того ж, вікна повинні бути максимально захищені від злодіїв, тому ми використовуємо якісну фурнітуру німецьких австрійських виробників WinkHaus, Maco, GU, Zigenia…

Якість пластику в вікнах має свою рецептуру та підлягає суворому дотриманню пропорцій сировини що входять в її склад. Це впливає на ціну вікон, адже деякі виробники змінюють склад пластику для того, щоб зробити вікна дешевшими на ринку, забуваючи про те, що страждає в першу чергу споживач. Рехау суворо дотримується всіх норм якості пластику щоб тримати рівень якості вікон на високому рівні.

Важливу роль у роботі балконів пластикових в Києві відіграє метал що знаходиться в середині вікон. Згідно ДБН та ДСТУ товщина металу має бути не менша ніж 1,5мм. Метал повинен бути оцинкованим. Дуже багато виробників вікон цим правилом нехтують щоб також ціну зменшити, виробляють пластикову продукцію з армуванням 1,2 або 1,0 мм, що призводить в майбутньому до деформації профільних систем які повинен тримати метал в середині пластику. Згодом через такі вікна проходить холод. Також впливає і якість встановлення віконних пластикових конструкцій, адже гідроізоляція або ж євро монтаж є додатковими чинниками зберігання тепла у будинку, так само як і утеплення стін, підлоги, стелі, внутрішнє та зовнішнє утеплення балконних конструкцій, це також впливає на  економію на опаленні будівлі і також зберігання тепла всередині приміщення.

Дизайн пластикових вікон повинен бути сучасним, модерновим, відповідати всім критеріям вимогливих споживачів що цінують ексклюзивний дизайн, бездоганну якість.

Саме такі якісні вікна балкони пластикові в Києві можна купитиу компанії Фасад-Пласт, де кваліфіковані менеджери дадуть кваліфіковану консультацію кожному замовнику.

Теплі вікна для теплого дому – теплі склопакети.

Для більшої ефективності за для збереження тепла, використовують нові дистанційні рамки в склопакеті. Стандартні дистанції алюмінієві, тому через них і проходить велика кількість теплової енергії. Нові дистанції розроблені з елементами пластику, і це підвищує термоспротив пластикових вікон в рази, оскільки скло притискаючись до пластику втрачає менше тепла ніж до алюмінієвої дистанції. Така не значна деталь в склопакетах підвищує їх термо спротив, але коштує досить дорого, і не всі можуть її собі дозволити.

Іще одна деталь в склопакетах має значну роль, це їх загальна ширина. На однокамерний склопакет в вікнах використовують переважно 24й склопакет:4скло 16 камера 4 скло, разом 24мм, тому й називають 24й однокамерний. Якщо в такий склопакет закачати аргон в повітряну камеру і замінити скло на енергозберігаюче скло, то коефіцієнт тепло збереження збільшиться з 0,35 до 0,60, що відчутно по теплу в домі. Такий склопакет навіть тепліший за стандартний 32й (4-10-4-10-4) оскільки його RG – приблизно 0,55. Але якщо 32й склопакет використовувати з аргоном і Е-склом, то коефіцієнт ще збільшиться аж до Ro=0,75 K·м²/Вт – що відповідатиме нормам з енергозбереження в 1 й категорії нашої кліматичної зони, Київ та Київська область.

Коефіцієнт тепло збереження вікон пвх можна підвищувати за допомогою цих технологій, наприклад, якщо 32й склопакет буде складатись із  енерго зберігаю чого скла – Зеро, чи Мультифункціонального скла, яке не лише береже тепло в приміщенні а й відбиває світло, що робить вашу кімнату більш затишною,  та з Аргоном,  то коефіцієнт збільшиться до 0,80. Якщо тут будуть задіяні теплі дистанційні рамки – то до 0,90. Якщо це буде склопакет не 32й а 40й, чи скажімо 44й, 50й, … і використовуючи не одне а два таких скла й Аргон, то коефіцієнт підніметься до 1,25 K·м²/Вт. А це значить що можливості для енергозбереження при замовленні вікон може коригувати сам замовник.