bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Енергоефективне житло

Енергоефективне житлоГоловна мета яку переслідують усі люди, власники свого житла, це щоб в оселі було тепло, і гроші за це тепло платити менше. В приватному заміському будівництві, добрі господарі враховують всі етапи збереження тепла в будинку ще на етапі проектування. Яка підлога, яка вентиляція, які стіни, облаштування даху, і які купити двері вікна щоб вони зберегли тепло. Адже саме через це проникає холод, який згодом б’є по кишені власників будинку. І хоч тепер утеплення набуває масового характеру, не всі господарі власного житла знають що утеплити стіни це ще не повний етап енергозбереження. Те що від 15 до 40 % тепла втрачається саме через вікна відомо не всім. Існує думка що якщо поставили пластикові вікна, то це теплі вікна і цього досить. Але як тільки провести аналіз тепло ефективності будинку, то прибори чітко вказують на велику втрату тепла саме через вікна та двері, навіть якщо вони пластикові. Просто є різні види метало пластикових профілів та склопакетів, а замовники вибирають що подешевше, а виходить холодніше.

Будівлі що побудовані за радянський час, мають високу втрату тепла в першу чергу через вікна, тому що дерево розсохлось і в ньому з часом з’явились багато тріщини через які проникає холод. А якщо брати до уваги норми радянських часів, то ці тріщини є ще й приточною вентиляцією, через яку мало б проходити повітря, а разом з ним і холод. Тому заміна вікон в багатоповерхівках є першочерговою, якщо ви хочете опалювати квартиру а не вулицю.

Програма «Ощадний Дім»

Але на шляху до своєї мети в утепленні будинку чи квартири, стоїть питання грошей, яких і так на вистачає. Що робити? Відповідь очевидна, на допомогу приходять програми по енергозбереженню від ОщадБанку «Ощадний Дім» та програма «IQ energy». Ви зможете не лише зекономити на енергозбереженні, але й заробити реальні кошти які вам зарахує банк на ваш рахунок як винагороду – компенсацію за майбутню економію ваших же коштів на опалення. Тобто, міжнародні організації фінансують, платять гроші, нашим людям за те, що б вони навчились економити власні гроші …. Парадокс? … ні, тут є власні прагматичні підходи сучасної економічної моделі, в якій відведена значна роль альтернативній енергетиці. Тільки нам краще на даному етапі розібратись із цими двома формами заохочення.

Програма «Ощадний Дім»В програмі ощадбанку беруть участь міжнародні організації типу МВФ, що надають кошти ОщадБанку України і звідси вони направляються до кінцевого споживача … до поки не закінчаться. Відсоткова ставка на компенсацію складає до 35%, але з врахуванням кредитних відсотків та інших витрат, реальна вартість відшкодування складатиме 15%, і це при тому що необхідно точно і правильно надати всі необхідні документи.

Програма «IQ Energy»

В програмі IQ energy було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів. Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, складатимуться з інвестицій у високопродуктивні енергоефективні технології, стосовно яких можна очікувати досягнення енергоефективності на рівні, щонайменше на 20% вище ніж у порівнянні з середньо ринковими показниками. Чим більше заходів впроваджено, тим більший грантовий відсоток — 15% у разі, коли інвестиція стосується лише однієї категорії продуктів і технологій з Каталогу Технологій, і 20% у разі впровадження заходів з більш ніж однієї категорії. Програма підтримується механізмом заохочення за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в сфері енергоефективності та екології (“E5P”), та грантом технічної допомоги для реалізації програми, що надається у рівній частці від E5P та Шведським Агентством з Міжнародного Співробітництва та Розвитку (Sida). Індивідуальний позичальник може отримати кредит до 15 000 євро (у гривневому еквіваленті) для інвестування в енергоефективні проекти та компенсацію до 3 000 євро. Тобто, на вікна пластикові діє сума компенсації до 50 000 грн, не більше, із цієї суми врахуйте 15% вашої компенсації – реальних грошей які вам заплатять банківські установи. Різниця між цими двома видами компенсації – це те, що перший варіант, Ощадний дім, підтримуваний державною програмою за участі державних міжнародних організацій, гроші яких з часом закінчуються. А другий, IQ energy, створено за рахунок приватних організацій, тут гроші видаються під набагато більшим контролем і на відміну від перших, вони є завжди, до поки діє ця програма в Україні. Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, Укрсиббанк та Райффайзен Банк Аваль. Компенсація (грант) розраховується як відсоток меншої будь-якої суми кредиту або вартості заходів підвищення енергоефективності (включаючи монтажні роботи).

Для компенсації коштів по даним програма компанія Фасад-Пласт співпрацює з усіма банками на різних умовах, але головну роль відводить Райффайзен Банк Аваль. Тому всі замовники можуть бути впевненими в гарантійній якості послуг нашої компанії, та бути впевненими в своєму майбутньому.