Про компанію REHAU від її партнерів

Компанія Rehau виходить на перші місця серед своїх конкурентів зі створення металопластикових профільних систем, функціональних та якісних, у той же час мають масштабний обіг продажів. Також у них чимало дилерів, наприклад ТОВ «Фасад-Пласт». У цій компанії працюють професійні співробітники та мають низькі ціни. «Фасад-Пласт» співпрацює з REHAU вже більше 10 років, і є офіційним партнером Рехау. Звичайно ж, у профілю REHAU є конкуренти, такі як: Veka, Kbe, Salamander та ін. Всі вони входять до топ-10 України, але REHAU на сьогоднішній день є світовим лідером з виробництва полімерної продукції, що так само якісно продає продукт і з доступними цінами, тому що вони дбають про своїх клієнтів, а партнерів на ринку Європи та України зокрема.

Якісні металопластикові профілі Rehau для ринку України виготовляються в Німеччині та Польщі.
REHAU ніколи не стоїть на місці, постійно розвивається, у них різновидні профільні системи, як за вартістю так і різновидом. Найпростіша профільна система EURO 60, це трьох камерна система, монтажна ширина 60 мм, бюджетна серія, її не рекомендують ставити в опалювальних приміщеннях, хоча багато людей ставлять і її. Найпопулярніший профіль Rehau EURO 70 – він п’яти камерний, монтажна ширина 70 мм, рекомендується ставити у теплих приміщеннях. Також набирає популярності профіль SYNEGO – це нова профільна система, що вже користується високою популярністю серед українських споживачів. Rehau пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції цієї системи порівняно зі звичайними вікнами. З SYNEGO Ви зможете суттєво скоротити витрати на опалення, зате підвищити вартість свого житла – сьогодні, завтра і в майбутньому …
Компанія REHAU дбає про безпеку своїх клієнтів, тому вікна оснащені захисною системою проти видавлювання зовні, є можливість встановлення проти зломної фурнітури, а також ручки та ручки із замком. Вікна мають сучасний дизайн. Усі побажання у формі: колір, стиль, вид відкривання вікон. Вікна можуть бути продовженням вашого інтер’єру і допоможуть зробити акцент на деталях. У нас можна замовити надійні конструкції за найкращою ціною та оплатити замовлення зручним для вас способом. Наші експерти готові відповісти на всі ваші запитання.