Як теплі склопакети впливають на збереження тепла в будинку.

Не лише профільна система впливає на кількість збереженого тепла в будинку, а й сама структура склопакету. Обравши високоякісну профільну систему зі енергозберігаючим склопакетом, можна заощадити велику кількість коштів на додатковому опаленні оселі. Адже, теплі склопакети допомагають зберегти тепло взимку, а влітку відштовхують сонячні промені, не впускаючи спеку. Все про склопакети можете прочитати тут.

Профільні системи REHAU, переваги яких заключаються у високих показниках теплозбереження, звукоізоляції, захисту від вологи та пилу, затриманні  повітряного потоку, підвищеного класу зламобезпеки. Конструкції є легкими та швидкими для усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів, не прикладаючи лишніх зусиль, завдяки поверхні HDF( Hign Definition Finishing).

Обираючи склопакет також варто звертати увагу на коефіцієнт опору теплопровідності( Rq). Коефіцієнт теплопередачі – коефіцієнт, що визначає кількість теплоти, що передається через одиницю площі (м 2).

Чим більший коефіцієнт опору теплопровідності, тим більше тепла не виходить за рамки приміщення. Згідно ДБН та ЗУ житлові приміщення повинні бути засклені конструкціями, у яких коефіцієнт опору теплопередачі не менший, ніж 0,75. Даного показника можливо досягнути лише при наповненні повітряних камер інертним газом (аргоном) або ж  при наявності і-скла(скла з енергозбереженням).

REHAU створила власний науково – дослідницький  Інститут Полімерів, що займається розробкою та тестуванням рецептури ПВХ та постійним вдосконаленням продукції. В Україні продукція успішно завойовує нові ринки споживачів більше 20 років.

Компанія Фасад-Пласт є авторизованим представником німецької компанії REHAU та представляє лише викоякісну ПВХ – продукцію. Менеджери  Фасад-Пласт допоможуть вам у виборі профільної системи та склопакету, що допоможе зберегти у вашому будинку тепло, спокій та затишок!

Знаходимось ми в Києві та передмісті, та завжди готові надати консультацію по всіх питаннях у сфері віконного профілю.