Як досягнути максимального теплозебереження у вашому будинку.

Для того, щоб максимально досягнути теплозебереження у вашій оселі, необхідно в першу чергу, розпочати із заміни віконних конструкцій – на  пластикові вікна високої якості. Адже саме вони є джерелом виходу тепла із приміщення, і впливають на теплозбереження будинку.

Пластикові вікна – це відмінне вирішення багатьох житлових проблем. З кожним роком вони удосконалюються у формі, структурі, наповненні та практичності.

Німецька компанія REHAU є лідируючою компанією в сфері продажів пластикових конструкцій власного виробництва. Компанія відома високою якістю продукції, яка сертифікована Європою та Україною. REHAU створила власний Інститут Полімерів, в якому проводить дослідження нової продукції та вдосконалює існуючу. REHAU GENEO створений  із матеріалу RAU-FIPRO,що надає жорсткості. До складу матеріалу входять фіброволокна, це дозволяє без армування коефіцієнту теплозбереження  залишатись високим.

REHAU GENEO – це профільна система, армована в масі, монтажна глибина якої 86 мм, що володіє високими показниками тепло збереження, шумоізоляції, звукоізоляції, з можливістю скління великих площ. Завдяки протизломній фурнітурі  з GENEO можна завжди відчувати себе в безпеці. Велика кількість кольорів та покриття, індивідуальний дизайн вікон, – це все поєднує в собі REHAU GENEO.

При виборі склопакету необхідно обирати скло з енергозбереженням та наповнення інертним газом (аргоном), бажано двохкамерний.

Важливу роль відіграє і якість встановлення віконних пластикових конструкцій, адже гідроізоляція або ж євро монтаж є додатковими чинниками зберігання тепла у будинку, так само як і утеплення стін, підлоги, стелі, внутрішнє та зовнішнє утеплення балконних конструкцій, адже саме таким чином можлива економія на опаленні будівлі і також зберігання тепла всередині приміщення.

Німецька компанія REHAU співпрацює в Україні з авторизованими партнерами, і лише їм постачає продукцію високої якості із-за кордону. Компанія Фасад-Пласт, що знаходиться у с. Софіївська Борщагівка по вулиці Травнева 3а є авторизованим партнером REHAU та пропонує широкий вибір віконних пластикових конструкцій та скління будівель будь-яких розмірів та складності. Адже REHAU – це індивідуальний підхід до кожного споживача, а якість продукції перевірена десятками років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.