Енергоефективність пластикових вікон

Енергоефективність  пластикових вікон, в першу чергу, свідчить про їхню високу якість. Норми прописані у ДСТУ Б А.2.2-8:2010 ; розділ «Енергоефективність». Замінюючи дерев`яні старі вікна на нові пластикові конструкції, особливо в Києві, Бояркі, Білогородкі, Борщагівці, Тарасівці та інших містах Київської області,   необхідно враховувати їх технічні якості, адже вони повинні бути не лише окрасою оселі, а й зберігати тепло, оберігати від попадання вологи. Зберігання тепла значно зекономить кошти на опаленні,і замінить роботу додаткових пристроїв – обігрівачів. В зимовий період це обходиться недешево. Вирішенням даної ситуації є вибір енергоефективних пластикових вікон.

Німецька компанія REHAU виробляє ПВХ – продукцію,займає лідируючу позицію на ринку Європи. Авторизовані торгові партнери представляють REHAU в Україні, як і компанія Фасад-Пласт, що знаходиться в Києві.

Пластикові конструкції виготовляються згідно стандартам європейського та українського стандартів. Виготовляється продукція на заводах REHAU у Європейському Союзі,у Німеччині, у місті Віттмунді та у Польщі у місті Шрем. Постачання в Україну здійснюється лише з цих заводів під постійним контролем якості. Також компанія постійно проводить інноваційні технологічні нововведення та тестує профільні конструкції на власному Інституті Полімерів REHAU. Незалежні дослідження доводять високу якісь продукції.

Енергоефективність визначається за даними коефіцієнту опору теплопередачі ( Rq ). Він залежить від товщини скла, дистанційної рамки, наявності та кількості енергозберігаючого скла, наявність камери, що наповнена інертним газом (аргон). В Україні є визначені межі коефіцієнту опору теплопередачі та мінімальне значення, що відповідає нормам Державних Стандартів України.

Різні типи місцевості, вітрові навантаження та висотні будівлі потребують Rq різних значень. Тому самого склопакету, який має і-скло(енергозберігаюче) та повітряні камери заповнені аргоном не завжд достатньо. Сама профільна система має бути міцною та якісною. Такі будівлі вимагають спеціальних вікон із спеціальних профілів — наприклад REHAU GENEO створений  із матеріалу RAU-FIPRO, що надає жорсткості.

До складу матеріалу входять фіброволокна, це дозволяє без армування коефіцієнту теплозбереження  залишатись високим. REHAU GENEO – це профільна система, армована в масі, монтажна глибина якої 86 мм, що володіє високими показниками тепло збереження, шумоізоляції, звукоізоляції, з можливістю скління великих площ. В загальному, профільні системи REHAU – це підвищена теплоізоляція до 50% у порівнянні зі звичайними вікнами.