Що робити, якщо пластикове вікно заклинило і не відкривається?

Досить часто буває так, що вікна пластикові в будинку вікно заклинило, тобто вони закрились і не відкриваються. Як господар не повертав ручку щоб відкрити стулку вікна, але воно сидить як пень. Таке відбувається дуже часто, особливо в старих вікнах пластикових у зв’язку з тим, що виробник вікон економив на армуванні, тобто в профіль вставляється слабкий метал,  це може бути із-за того також, що пластик слабкий – неякісний. А також досить часто вікно заклинило із-за дешевої фурнітури. У кольорових вікнах вікно заклинює часто також. Що робити в таких випадках? Все дуже просто,  саме кращий варіант- викликати спеціаліста, наприклад наші спеціалісти від ТОВ ФасадПласт швидко можуть виїхати до замовника, якщо він знаходиться в передмісті Києва, в таких містах як: Вишневе, Боярка, Білогородка, Тарасівка, Борщагівка, або навіть у самому Києві. В такому випадку ми зможемо поїхати дуже швидко як тільки це можливо, навіть в той же день і той же час.

Але, що робити якщо вікно заклинило на св”ята, вікно відкрити треба і будинок знаходиться дуже далеко від міста? В такому випадку є декілька варіантів: перший з них делікатний, якщо повертається ручка, повернути її у положення відкривання . Тут знизу треба піднімати стулку ломом, і піднімати її в верх вниз, одночасно повертаючи віконну ручку верх вниз,  розшатуючи. Таким  чином ми зможемо відкрити вікно.

Досить часто вікна клинуть так, що навіть ручка не повертається? Стулка повністю заклинила зсередини. Це виникає переважно із-за того, що стулка  просто лягає  на раму не зачіпаючи елементів фурнітури.   В такому випадку, підваживши знизу стулку,  викруткою підважуємо зі сторони ручки, розшатуючи її. Таким чином вікно витягується і відкривається.  

Але якщо вікно заклинилотак, що і це не допомагає? – то вже крайній варіант – знімати слопакет, і згинати стулку в середину як лук. Це може призвести до деякої руйнації вікна, але якщо його треба відкрити – то це слід враховувати.

Самий надійний спосіб – це щоб такої ситуації, коли вікно заклинило, не виникало взагалі. А для цього треба ставити в будинок якісні вікна, такі як в Фасад-Пласт. Більш детально можна ознайомитися з нами ось тут.

Дякую за увагу.