bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Шановні замовники! В зв’язку з військовою агресією росії, графік робіт ТОВ “Фасад-Пласт” змінено. Усі роботи та контакти з менеджерами обговорюються в індивідуальному порядку по телефону.

Слава Україні! Героям

Скління терас, веранд, альтанок

Тераси в сучасному будівництві – це дуже цікаве та сучасне рішення. Не всі архітектори передбачають скління веранд в приватному житловому будівництві. Тому людям приходиться власними силами робити прибудови до будинків, облаштування всіх провітрюваних зон, де люди могли б створити комфорт та затишок на вулиці, але під склом використовуючи металопластикові вікна, двері ПВХ та склопакети з енергозбереженням. Дуже часто використовують в терасах розсувні системи, розсувні двері штульпові вікна та двері, які надають конструкції дуже привабливий сучасний вигляд, але й комфорт, зручність, економія місця, компактність та надійність у користуванні.

Для дизайну та естетики використовувати краще профільну систему Rehau Euro 70, ламіновану в колір дуб золотий дуб темний чи махогон. Це самі популярні кольори ламінації під дерево які використовуються в терасах. До того ж Rehau Euro 70 – це п’ятикамерний профіль що досить теплий та міцний. Часто в верандах – терасах будують каміни, барбекю, проводять парове опалення, тому для збереження тепла п’ятикамерний профіль краще ніж рехао євро 60 – трьох камерний профіль.

Коли навколо будинку красивий вигляд, то з допомогою обзорних панорамних вітрин буде цікаво милуватись в таких верандах. Але щоб склопакети не тріскались та витримали площу більше 2х квадратних метрів, використовують скло тріплекс або більш товсте скло, 8мм. Фасад-Пласт використовує склопакети швейцарської компанії Глас Трьош Glas Trosch, що є ознакою високої якості. Панорамний вигляд терас в такому випадку буде не тільки приємний, але й безпечний та надійний.

Але при використанні склопакетів зі склом тріплекс стандартні профілі необхідно підсилювати з середини армуванням більше ніж 1,5 мм, використовують товщину 2,0 мм. Також при з’єднанні конструкцій між собою використовують армованя з’єднувачі, кути, еркери, розширювачі різної ширини. Для більш вибагливих споживачів компанія Фасад-Пласт пропонує профіль Geneo, що виготовлюється рехао в Німеччині. В склад його входить запатентований матеріал про-фібро, що має над міцні властивості і робить такі вікна двері в терасах – верандах самими надійними на ринку.

Отже, якщо ви побудували будинок а терасу вирішили виготовити тільки зараз, компанія фасад пласт надасть вам такі послуги. Допоможе дієвою порадою, надасть консультацію від грамотних менеджерів та монтажників, допоможе якісно надійно в строк виготовити та встановити ваше замовлення. Впевнений, ви будете задоволені теплом та гармонією вашого будинку з нашою допомогою.