Теплий монтаж вікон та інших металопластикових блоків згідно ДБН

Євромонтаж (теплий монтаж), при встановленні пластикових вікон, являє собою гідроізоляцію монтажного шва зсередини та ззовні приміщення. При звичайному монтажі пластикових вікон простір між вікном і стіною заповнюють поліуретановою піною, після цього піну обрізають та заробляють будівельними сумішами. По правилах це має здійснюватись згідно ДСТУ Б.В.2.6-79:2009 «Шви з`єднувальні місць примикання віконних блоків до конструкцій стін».  Правильний теплий монтаж вікон, це коли   піну необхідно закривати паронепроникними та гідроізоляційними стрічками, які власне й захищають поліуретанову піну від вологи ззовні та зсередини, й роблять міцну герметизацію того місця, де саме встановлюється вікно, як прописано в ДБН В.2.6-31:2016«Теплова ізоляція будівель і споруд». Адже при проникненні вологи з часом з`являється сирість,цвіль та грибок, що не так легко виводиться та може нести шкоду здоров`ю.

Теплий монтаж вікон створює «теплу зону», тобто ззовні не буде пропускатися холодне повітря, не буде протягів та тепло зберігатиметься всередині приміщення. Коефіцієнт опору теплопередачі збільшиться і заодно заощадить кошти на обігріві приміщення. Також коли йде велике вітрове навантаження, вікно повинно розбити дане навантаження і далі спокійно працювати. При високих перепадах температури всередині та зовні приміщення утворюється «точка роси» – комбінація температури та циркуляції, вологості повітря, застій повітря провокує запотівання вікон, тому також час від часу необхідно ставити на провітрювання. Коли «каплі» з`являються на відкосах, то це свідчить про монтажну несправність. Що ж впливає на появу «капель»?

  •  По-перше – це позиція вікна, необхідна тепла зона, вологість повітря не має перевищувати 40-60%.
  • По-друге потрібно здійснювати регулярну вентиляцію та провітрювання та слідкувати за температурою на вікні.

ТОВ Фасад-Пласт рекомендує вам при встановленні ПВХ – конструкцій використовувати теплий монтаж, адже це в майбутньому забезпечить додаткове тепло збереження. Всім замовникам з Києва, Вишневого, Боярки, Білогородки, Музичів, Тарасівки, Святопетрівського, Тарасовки, Жорновки, та інших сіл Києво Святошинського району зручніше буде замовляти вікна в наших офісах в Білогородці та П-Борщагівці. Більш точно натисніть на посилання тут.