Тепплий монтаж металопластикових конструкцій згідно ДБН

Євромонтаж (теплий монтаж), при встановленні пластикових вікон, являє собою гідроізоляцію монтажного шва зсередини та ззовні приміщення. При звичайному монтажі пластикових вікон простір між вікном і стіною заповнюють поліуретановою піною, після цього піну обрізають та заробляють будівельними сумішами. По правилах це має здійснюватись згідно ДСТУ Б.В.2.6-79:2009 «Шви з`єднувальні місць примикання віконних блоків до конструкцій стін».  Піну необхідно закривати паронепроникними та гідроізоляційними стрічками, які власне й захищають поліуретанову піну від вологи ззовні та зсередини, й роблять міцну герметизацію того місця, де саме встановлюється вікно, як прописано в ДБН В.2.6-31:2016«Теплова ізоляція будівель і споруд». Адже при проникненні вологи з часом з`являється сирість,цвіль та грибок, що не так легко виводиться та може нести шкоду здоров`ю.

Теплий монтаж створює «теплу зону», тобто ззовні не буде пропускатися холодне повітря, не буде протягів та тепло зберігатиметься всередині приміщення. Коефіцієнт опору теплопередачі збільшиться за рахунок євро монтажу і заодно заощадить кошти на обігріві приміщення. Також коли йде велике вітрове навантаження, вікно повинно розбити дане навантаження і далі спокійно працювати. При високих перепадах температури всередині та зовні приміщення утворюється «точка роси» – комбінація температури та циркуляції, вологості повітря, застій повітря провокує запотівання вікон, тому також час від часу необхідно ставити на провітрювання. Коли «каплі» з`являються на відкосах, то це свідчить про монтажну несправність.

Що ж впливає на появу «капель»? По-перше – це позиція вікна, необхідна тепла зона, вологість повітря не має перевищувати 40-60%. По-друге потрібно здійснювати регулярну вентиляцію та провітрювання та слідкувати за температурою на вікні.

ТОВ Фасад-Пласт рекомендує вам при встановленні ПВХ – конструкцій використовувати теплий монтаж, адже це в майбутньому забезпечить додаткове тепло збереження. Всім замовникам з Києва, Вишневого, Боярки, Білогородки, Музичів, Тарасівки, Святопетрівського, Тарасовки, Жорновки, та інших сіл Києво Святошинського району зручніше буде замовляти вікна за адресою : с. Софіївська Борщагівка, вул.Травнева 3а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *