Теплі вікна для теплого дому

Частина 1.

Якщо ви будуєте свій приватний будинок теплим, надійним, та заощадливим, ви не можете не цікавитись вікнами для будинку вашої мрії. Якщо ви знаєте, що тепло з вашого будинку виходить не тільки через стіни чи витяжку, а й в першу чергу через вікна та двері – то ви вже дуже освічена людина, яка намагається знати всі тонкощі в будівництві та тепло збереження. Тому не зайвим буде додати й від мене декілька корисних порад та новинок.

Відомо що саме холодне місце в будинку це вікна та двері, а в вікні – це склопакет. Тому більше за все втрачається тепло саме через склопакет. Щоб зменшити теплові витрати, виробники склопакетів розробили низку технологічних новинок, що бережуть тепло в приміщенні та не пропускають холод.

В першу чергу мова йде про енергозберігаюче скло з напиленим іонів срібла, які наносяться на поверхню у 8 шарів, а також з допомогою інших напиленнь що впливають на зменшення витрат тепла. Ця технологія дає змогу теплу відбиватись від скла як зображення в дзеркалі і знову повертатись в приміщення, не виходячи на зовні.

Закачаний в камери інертний газ Аргон не тільки продовжує строк служби напиленя як консервант, але й зменшує активність в самій камері склопакету, із за чого всі процеси в ній сповільнюються і, холод чи тепло повільно проходячи через неї, більше бережуть тепло та менше пропускають холод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.