Теплий профіль на вікна пластикові

Теплі вікна, та профільні системи для них, що не потребують додаткового армування – це інноваційна продукція німецької компанії REHAU, що займається створенням та виробництвом ПВХ – продукції. Можливість зберегти кошти на додаткових джерелах опалення та збільшити кількість збереженого тепла у будинку, а не за межами внутрішнього середовища оселі можливо за рахунок профільних систем високої якості.

REHAU створила власний Інститут Полімерів, в якому проводить дослідження нової продукції та вдосконалює існуючу. GENEO створено  із матеріалу RAU-FIPRO, що надає жорсткості, так як до складу матеріалу входять фібро – та скловолокна, що дозволяють без армування, але з  високим коефіцієнтом теплозбереження. Питома межа міцності скловолокна втричі вища, ніж у сталі, а модуль пружності більш ніж в 15 разів вищий, ніж у бетону.

Вікна з  теплого профілю REHAU GENEO – крок у майбутнє, ідеально підходить для скління будівель з низьким споживанням енергоресурсів та «пасивного опалення», оскільки мають найвищі показники теплоізоляції та високий коефіцієнт опору теплопередачі. Оселі з пасивним опаленням є популярними в наш час. Пасивний, або енергоефективний будинок – це споруда, яку не потрібно опалювати і яка споживає мінімальну кількість енергії. Тобто вона автономно існує, зберігаючи власне тепло у середині будівлі.

REHAU GENEO – це профільна система, армована в масі, монтажна глибина 86 мм, що володіє високими показниками тепло збереження, шумоізоляції, звукоізоляції з відсутніми містами холоду. Профільна система також підходить для скління великих площ і високі показники теплоізоляції зберігаються навіть у вікнах максимальних розмірів. При даних характеристиках зберігається дизайн , широка можливість різних архітектурних рішень , кольорів та типів ламінації.

Придбати  вікна з теплого профілю можна в авторизованих партнерів REHAU, таких як Фасад-Пласт, за адресою  Софіївська Борщагівка, вулиця Травневій 3а. Завжди раді проконсультувати у виборі пластикових конструкцій та обрати саме те, що необхідно Вам!