Справжні вікна REHAU

Історія підробок, мабуть, така ж давня, як і самі речі. Ще в рабовласницькому Римі були дуже поширені різноманітні фальшивки. І в наш час є безліч недобросовісних «винахідників», які спрямовують свою діяльність не на користь споживачів, а виключно
в своїх корисних цілях. Підробити сьогодні намагаються всі товари якими ми користуємося: від грошових знаків, документів та творів мистецтва і до товарів нашого повсякденного життя – ліків, продуктів харчування та побутової хімії. Нажаль, це стосується і пластикових вікон. І хоча, підроблені вікна REHAU не так сильно вплинуть на наше здоров’я, як скажімо ліки чи продукти, але їхня якість суттєво буде відрізнятися від оригіналу. І, як показує практика, беруться підробляти ті товари, які у всіх на слуху, гарно зарекомендували себе і не потребують додаткової реклами.

Вікна REHAU – це саме ті вікна, які відповідають всім вищезгаданим критеріям. Це найкращий світовий бренд, назву якого знають навіть діти. За результатами минулорічного опитування, найкращим «Профілем для металопластикових вікон» серед 35 учасників ринку українці знову обрали профіль REHAU! Це багаторічний досвід та
відмінна якість, а ще висока компетентність та професіоналізм тих людей, які докладають максимум зусиль, щоб задовільнити всі потреби та вподобання наших споживачів.

Тож, що потрібно знати нашим замовникам, щоб не потрапити до рук «умільців»? Як відрізнити фальшивку від оригінального профіля REHAU ? Як переконатися, що купуєш саме справжнє вікно REHAU ? Це досить легко перевірити, якщо знати як.
Профільні системи для вікон REHAU мають низку характерних ознак, підробити які – досить працемістка і дороговартісна процедура. Це саме ті запобіжні заходи, які обов’язково вбережуть Вас від підробки :

  1. Напис REHAU на профілі стулки. Зверніть увагу, що з початку 2015 р. з метою уніфікації маркування всі профільні системи мають просто напис REHAU без уточнення типу системи.
  2. Захисна плівка з написом REHAU на зовнішній стороні вікна REHAU.
  3. Але головною ознакою залишається наявність заводського маркування в пазу штапика або ущільнювача, в якому зашифровані тип профільної системи, дата виробництва, країна
    походження і навіть номер екструдера та робоча зміна.  В деяких випадках маркування вікна REHAU може виноситись на зовнішній бік профілю рами (це пов’язано з додаванням до маркування позначок, які не вміщаються в тоненький паз, а тому інколи варто шукати маркування назовні перед монтажем).

Далі буде.

Попереджений – означає озброєний…