Скління вікон у військовий стан в Києві, Бучі, Ірпіні, …

Нажаль війна в Україні, що розпочалася 24 лютого 2022 року для більшості українців сталася зненацька. Більшість українців були до неї не готові, вони не вірили що росія зможе відкрито віроломно напасти на “братній народ”, як вони увесь час запевняли. Шо до нас – ми знали про її неминучість оскільки увесь час тримали руку на інформаційному пульсі. Але це сталося, і дякувати нашим ТрО та ЗСУ які звільнили велику кількість наших територій. Про звірства росіян в Бучі, Ірпіні, Бородянці та решті міст та сіл знає увесь світ. Тепер увесь цивілізований світ знає про ці події не тільки правду, а і хто є хто, і нарешті почав Україні надавати як зброю, та й допомогу по відновленню економіки та будівництва взагалом.

Велика кількість будинків були знищені під час цієї війни, але є і такі, що уціліли. У багатьох із них нема вікон, вибиті склопакети, чи виламані двері внаслідок “господарювання” російських солдат. Зараз увесь світ допомагає українцям відновлюватися не зважаючи що війна триває, що існують ризики ракетних та бомбових ударів по цивільним та інфраструктурним об’єктам в містах та селах. ТОВ “ФАСАД-ПЛАСТ” теж не стоїть в стороні та намагається здійснювати допомогу мешканцям постраждалих будинків. Ми пропонуємо скління для мешканців таких міст як Буча, Ірпінь, Бородянка, Київ та інших міст та сіл по спеціальним цінам. Ми задіяли спеціальну знижку на вікна пластикові та склопакети, щоб засклити вікна та двері. Наші ціни для цих жителів є дуже конткурентними на ринку Київської області. І не зважаючи на постійні зміни вартості пального та інші складники ціноутворення, наша компанія пропонує досисть цікаві пропозиції які в повній мірі зможуть задовільнити споживача.

Так в деяких пипадках, якщо це можливо, ми намагаємося допомогти людям змінити деякі параметри і зменшити вартість замовлення. Наприклад, якщо стулка вийшла з ладу взагалі, її зняти та встановити на її місце склопакет. Вікно хоча і не буде відкриватися, але буде робити свою іншу справу. А коли у замовника буде можливість, то він зможе перезамовити як стулку, так і вікно в цілому. Але на перший час такий варіант допомагає людям зекономити кошти.

Також часто трапляються випадки коли замовник з Ірпеня чи Бучі хоче замінити вікно, то ми дивимося чи є можливість відремонтувати та відрегулювати старе та замість заміни вікна запропонувати заміну склопакетів. А це значно дешевше ніж робити демонтаж вікна та його установку.

Тому, звертаючись до нас, кожен замовник може бути впевненим що його прохання буде задоволене в будь якому разі, з кращими побажаннями якості та низькою ціною на вікна. Дякуємо усім за підтримку України та її відновлення!

Слава Україні! Героям Слава!