Скління балконів і лоджій – поради і рекомендації.

Скління балконів і лоджій особливості та їх специфіка. Я не помилюся якщо скажу що кожен мешканець багатоповерхівки, кожен житель квартирного будинку має балкон або лоджію і кожен з них хотів би їх засклити їх металопластиковими конструкціями. Ну і для нас, віконщіков, такий вид скління є дуже цікавим і вигідним тому що попит на засклення балконів і лоджій є завжди, як в Києві так і в містах – супутниках Київської області. Також я не помилюся якщо скажу що що це досить дорогий і трудомісткий процес, скління балконів і лоджій. Адже якщо по суті розібратися, є велика кількість видів балконів, г-образні, п-образні, балкони з виносом, і т.д. Крім скління їх необхідно також облагородити різними матеріалами: сендвіч-панелями, дошкою, утеплити і зробити ваш балкон красивим, теплим і затишним місцем у вашій квартирі. Встановити якісні балконні двері, двері зсувні наприклад. Якщо з лоджіями все просто, це скління великого віконного отвору, де вже є бічні стіни, упори на які будуть ставиться віконні конструкції, є верх – до чого кріпиться, то з склінням балконів не так все просто.

Засклення балконів вимагає особливої ​​уваги. Наприклад, якщо мова йде про склінні звичайних балконів знизу доверху іменованих як французькі балкони, то тут теж не така вже й складне завдання, оскільки в основному скління проводиться двома рамами, які з’єднуються між собою підсилювальною стійкою.

Але коли мова йде про склінні балкону, де з боків потрібно встановлювати додаткові підсилювальні стійки, труби еркера для нерівних кутів, або ж кут 90 градусів для примикання стіни під 90 градусним кутом, то по квадратурі вартість такого балкона додається в ціні. Також складними балконами є виносні балкони, тобто балкони в яких проводяться зварювальні роботи і розширюють їх або по підлозі, тобто виносять частину стіни на вулицю на 30-40 см., 50 іноді буває, або ж зварювальні роботи проводять по підвіконню. Тобто від підлоги, під кутом на винос на вулицю 30-40 см. – по підвіконню. І такі балкони вважаються виносні по підвіконню, або косинки. Вони не менш затратні за своєю вартістю, але перевага їх в тому, що вони додають додатковий простір всередині приміщення. Природно, при виносних балконах змінюється параметри не тільки по ширині, по висоті, ще по виносу даху, козирка, тобто крім виносу по підлозі або підвіконню необхідно додавати кронштейни для для монтажу профнастилу або металочерепиці зверху над балконом, що теж важливо але і досить- таки дорогі заходи.

Крім кутових і еркерних з’єднань, а їх може бути кілька, потрібно враховувати ще розширювачі, тобто добірні профілю для балкона, в якому будуть проводитися роботи пов’язані з утепленням. Наприклад якщо у вас напівкруглий балкон, то він крім кількох труб еркера, а їх може бути і 5 і 6, зверху додають як мінімум 40 розширювач. Це для того щоб стулка відкривалася після того як в балконі добавляється стеля. Також з боків як мінімум 40 розширювач для того, щоб при утепленні стін сендвіч панель або ж дошка не “вилізла” за межі рами, і не “лягла” на склопакет у вікні. В такому випадку, робота буде виглядати досить непривабливо.

Також потрібно враховувати ще один елемент в склінні балконів і лоджій, це підвіконня, відливи, нащільники, козирки та інші комплектуючі аксесуари. Адже вони грають важливу роль. Тут потрібно бути особливо уважним, оскільки при поганому закріпленні козирків і відливів, є загроза потрапляння вологи всередину балкона. Нащільники з боку вулиці потрібні для того, щоб закривати піну, або ж можна просто закрити монтажні шви гідро-пароізоляційними матеріалами, але вартість вже буде дорожче, оскільки їх потрібно також буде закрити фасадними декоративними роботами. З підвіконнями теж потрібно бути уважним, оскільки основною проблемою є те, що часто покупець замовляє широкі підвіконня для того, щоб можна було поставити вазони, квіти. Але як показує практика, найчастіше це неможливо зробити з однієї простої причини: немає місця кріплення підвіконня. Оскільки стіни часто дуже тонкі, широкі підвіконня не стануть на неї. Для цього використовують альтернативний варіант: кронштейни, куточки які заздалегідь готуються, кріпляться і тільки після цього на них встановлюється широке підвіконня.

З цього замовнику на це теж слід звертати увагу, ставити правильні питання замірнику, який приходить до вас на об’єкт, або ж нашим менеджерам при прорахунку віконних конструкцій, дверей, балконів або лоджій. З приводу утеплення слід застосовувати якісні утеплювальні і гідроізоляційні матеріали, які зможуть вам тримати тепло в балконі, але по утепленню це вже зовсім інша історія, про яку ми поговоримо пізніше.
Дякуємо за увагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.