Секційні ворота в Києві: купити оптом.

Секційні гаражні ворота  широко використовуються при будівництві котеджів ,таунхаусів ,заміських приватних гаражів та зон паркування автомобілів.

Перевагою таких воріт є зручність та практичність у використанні, автоматичне та дистанційне керування, надійність на довгі роки, теплоізоляція та герметизація,великий вибір кольорової гами та видів панелей, товщина сендвіч-панелі (40-45 мм). Несприятливі погодні умови ,навіть у період морозів не впливають на їх роботу.

Секційні ворота можна установити у будь-який гараж за рахунок максимально можливих розмірів (висота*ширина). Конструкції секційних воріт являють собою з`єднані між собою петлями секції, які переміщаються по направляючим шинам, прикріпленим до країв отвору і заведені під стелю гаражу. Таким чином,у відкритому стані ворота займають набагато менше місця,ніж стандартні металеві ворота. А при попаданні певної перешкоди, автоматично зупиняють рух, тобто це надійний захист від защемлення пальців чи пошкодження автомобіля.

Міцність секційних воріт характеризує панель воріт, яка виготовлена із сталевої стрічки товщиною 0,4 мм. Покриття володіє антикорозійним властивостями,які з часом не втрачають своїх характеристик.

Важливою складовою є торсіонні пружини та їх кріплення, існують види гаражних воріт з низьким, стандартним та високим типом монтажу.

Ми рекомендуємо обирати секційні ворота в компанії Фасад-Пласт, тут гарантують не лише високу якість продукції, а й установку у найкращому виконанні. Це поєднання оптимальної ціни та високої якості, яка прослужить Вам роками. Завжди чекаємо на Вас та готові проконсультувати у всіх питаннях, що стосуються не лише секційних гаражних воріт, а й автоматики до них.