Рулонні штори, або тканинні ролети

Рулонні штори на пластикові вікна, або їх ще називають тканинні ролети, є прямим полотно зі спеціального жорсткого тканинного матеріалу (як правило це високоякісний поліестер з додаванням бавовни або льону). Цей матеріал оброблений спеціальним просоченням, що запобігає накопиченню пилу і дає необхідну жорсткість самої тканини. Внизу полотна встановлюється противагу. За рахунок цього тканину легко і без деформації накручується на вал за допомогою механізму ланцюжка управління.
Тканинні ролети – це не тільки ефективний захист від сонця, але і можливість створити оригінальний віконний дизайн. Вони підходять для будь-яких приміщень, будь-то гостинно, дитяча кімната або робочий кабінет.
Тканини для ролет можуть бути однотонними або мати різний малюнок або принт. За ступенем проникнення світла тканини діляться на прозорі, напівпрозорі, світловідбиваючі, полузатемняющіе і повністю затемняющие тканини Blackout.

Типи тканинних ролет

Система на фрамугу – використовується на віконні конструкції, там де є фрамуги. Тканини використовують різні. Max ширина вироби 1,2 м.
Система стандарт (Besta mini) – відкритого типу. Використовуються для стандартних невеликих двостулкових віконних конструкцій, встановлюються у віконний отвір або на стіну над схилом.
Система стандарт 24 (Besta 24) – відкритого типу. Використовуються для великих віконних конструкцій. При max ширині 1,75 м – max довжина 2,7 м; при max ширині 2,7 м – max довжина 1,6 м. У цих роллетах можна використовувати важкі світлонепроникні тканини Blackout.
Система «Преміум» – відкритого типу. Використовуються тканини всіх типів, а також тканини «день-ніч». У цих роллетах системи бувають різних кольорів, що дозволяє легко підібрати ролети під колір ламінованих віконних конструкцій.
Закрита система стандарт (UNI Besta) П-подібні напрямні. Вал ховається в спеціальний алюмінієвий або пластиковий короб, а по боках проходять П-образні напрямні, що перешкоджають провисання тканини.

Ролети для мансардних вікон

Тканинні ролети для мансардних вікон. Конструктивно схожі на закриту систему, тільки короб менше і поліпшені напрямні. Замість механізму ланцюжка управлінні використовується пружинний механізм.
Більше інформації дізнаєтеся у наших менеджерів в Києві або Білогородці тут. Дякуємо за увагу.