Ролети та рольставні

Не лише окрасою будь-якого будинку, а й вигідним вирішенням багатьох побутових проблем являються рольставні. Ролетні системи можна підлаштувати під будь-який розмір чи форму вікна, також вони оснащені вмонтованим коробом, який не є замітним.
Різновид ролетів полягає також у рулонних (тканинних) шторах, ролети на гаражні(захисні) ролети, ролети на ручному або ж автоматичному управлінні.
Для того, щоб визначити розмір ролетів, що вам необхідні,в першу чергу потрібно виміряти ширину та довжину отвору.
Ролети мають властивість теплозбереження, шумоізоляції,також є ролетні решітки, противзломну систему.
Це є надійним способом захистити ваш будинок від прямого попадання сонячних променів та місячного сяйва посеред ночі, що викликає дискомфорт. Ролети цілком можуть замінити штори, ставши аналогом,також вони практичніші у використанні,адже не накопичують у собі пил та бруд.
Також вони оберігають від лишніх шумових навантажень зовнішнього середовища, що додає комфорту домашнього затишку.
Існують ролети, які оснащенні автоматичною програмою управління та керування дистанційно.
Окрім ролетів, які ви можете придбати для будинку, існують ролети з решетчатим профілем , які мають противзломну систему і при цьому пропускають велику кількість світла та підтримують кругообіг повітря.
Ролети мають гарантійний захист від протягів, естетично виглядають та стануть окрасою будь-якого будинку не лише ззовні,а й всередині приміщення.
Що ж на рахунок ручного управління, його розрізняють: стрічковий інерційний привід, шнуровий інерційний привод, шнуровий привід редуктора, воротковий привід, кордовий привід (вантажопідйомність до 8 кг), пружинно-інерційний механізм (вантажопідйомність від 6 до 80 кг).
Компанія Фасад-Пласт представляє широкий спектр ролетів, кольорову гаму та гарантовану якість . Ми можемо зацікавити навіть самого вибагливого клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.