Розсувні системи Rehau – зсувні двері та вікна.

Досить часто наші замовники замовляють розсувні системи Rehau: це вікна, двері з розсувними стулками, а не як в стандартних пластикових вікнах – розпашні. Особливо часто замовляють розсувні системи Rehau при проектуванні та будівництві приватних будинків,  будівлі терас, виходу на широкі балкони, лоджії, тощо. Такі системи досить популярні в приватному будівництві.

Переваги розсувних систем Rehau

В чому їх перевага: по-перше вони економлять простір біля дверей і навколо них, тому як стулка дверей не відкривається а зсовується в сторону на іншу частину дверей, глуху частину.  Такі двері і вікна називаються наклонно зсувними дверми або вікнами. Також їхня перевага в дизайні: такі системи виглядають симпатичніше, надійніше,і стильніше. Тому і не дивно, що така популярність цих систем зумовлює до монтажу в своїх будинках Розсувні системи Rehau.

Типи розсувних систем Rehau

Які бувають типи розсувних систем Rehau?  Основні це – PSK портал  та HST GENEO портал.  Це портального типа системи,  що зарекомендували себе лише з позитивної сторони.  

  • PSK портал, в розсувних системах Rehau, сама стара, але не менш популярна система, оскільки вона вже давно на ринку.  В цих розсувних системах Rehau можна використовувати профільна системи  REHAU Euro-Design 70, REHAU SYNEGO навіть Euro-Design 60,  можна підібрати фурнітуру для PSK порталів. Що значить PSK Portal: це наклона зсувні двері Rehau. При повертанні ручки, вони спочатку відкидаються як у  вікнах на провітрювання, потім, нижня частина від’їжджає, і вона може рухатись вздовж іншої нерухомої частини вікна або дверей. Особливу роль в них відіграє фурнітура, тому що вся складність і все навантаження впливає на неї.  Саме тому, такі двері розсувних систем Rehau, майже в два чи більше разів дорожче аніж стандартні поворотно відкидні вікна або двері.
  •  HST GENEO портал  систем Rehau  – інша система портального типу. Це нова система яка, недавно використовується на ринку. Вона собою представляє досить щільну, міцну і надійну конструкцію,  яка може виготовлятися площею більше чотирьох квадратних метрів.  Розробка таких розсувних системи Rehau є більш надійні і більш тепліші, оскільки використовується система REHAU GENEO Rau-Fipro X – новий матеріал для профільних систем,  де монтажна ширина стулкї тільки 86мм, і коефіцієнт  теплопередачі профілю складає Uf = 0,86 Вт/м²K. Коефіцієнт опору теплопередачі профілю – Rf = 1,16 м²K/Вт

Ще одна перевага це порталів – їх щільність, ефективності щодо захисту приміщення від холоду незважаючи на великі розмір конструкції. Окрім того, що система набагато тепліше ніж інші системи такого типу, при користуванні вона дуже зручно і легко відкриваються. HST GENEO портал стулки, за рахунок підйому, плавно і легко ходять так, що навіть діти можуть користуватися такими системами. А саме головне – вона набагато тепліше аніж алюмінієві вікна і двері аналогічних систем, які можуть витримати таку ж саму вагу.

Тому замовляйте якісну продукцію в компанї  Фасад-Пласт. Більш детальну інформацію ви можете знати в наших менеджерів.