Рафштори в Києві набирають надзвичайну популярність. Мова йде саме про зовнішні металеві жалюзі, які

встановлюють на вікна, двері, фасади, що досить часто використовують у Європі в приватному будівництві, офісному, оснащенню та оздобленню завнішнього вигляду як вікон, так і фасадів. Також європейці використовують рафштори і в якості додаткового елемента в енергозбереженні. Особливо це стосується в літній період, коли вмикаються кондиціонери. Ось тут на виручку і приходять рафштори.

Енергоефективність рафштор

  • В першу чергу їх задача надавати приміщенню більше тіні, оскільки влітку, під час прямих сонячних промінів що проходять через вікна, приміщення нагрівається, а це в свою чергу збільшує витрати на електроенергію. Застосування рафштор зменшує ці витрати за рахунок зменшення пропуску світла.
  • в зимку рафштори створюють місток повітряного бар*єру, що зменшує витрати на опалення. Хоч це не так сильно впливає на ернергозбереження взимку, але незначний коефіцієнт тепловтрат тут також нейтралізується.

Елегантний дизайн рафштор

Рафштори придають досить ексклюзивний та неповторний вигляд вікон та фасадів будинків. Навідь якщо будівля на початку спроектована без урахування рафштор, то їх досить легко можна встановити і після будівництва. Навіть якщо стіни прміщення оснащені вентиляційним фасадом, то існуть і для них певні системи кріпленнь. А якщо взяти до уваги те, що кольорова гамма рафштор може задовільнити навіть самого вибагливого замовника, то використовувати такий варіант сонцезахисту – дуже перспективна справа для кожного, хто піклується про красиву зовнішність будинку та приємну охолоду в ньому влітку.

Види рафштор

  • Рафштори E80 F1 QM (Швидкий монтаж) – постачаються разом із корогбом в зборі. Їх особливість – дуже зручний монтаж завдяки кронштейнам. Особливо актуально для фасадних систем.
  • Рафштори із профільною направляючою  E80 F1 (С80F1) – найбільш популярні в приватних будинках. Їх особливість що по бокам ламелей кріпляться направляючі, по яким вони їздать та повертаються. Вони більш стійкіші до зовнішніх коливаннь та надійніші в плані сроків експлуатації.
  • Рафштори із тросовою направляючою Е80S1 – ефективні в невеликих прорізах в будинках. Особливість їхньої конструкції в тому, що ламелі рухаються по тросовим направляючим, тобто по натянотому тросу.

Управління рафшторами відбувається з допомогою механічного р
едуктора Geiger, якщо керувати ними з допомогою воротка в ручному режимі. Або з допомогою  електропривода Somfy, натисканням на пульти управляння при автиматичному режимі.

Ціни на рафштори в Києві

Вартість рафштор залежить від їх типу, див. вище, складності, типу управління, кількості. Ціни представлено по відношенню до курса Євро. Оплата в гривні. До ціни рафштор також необхідно додавати ціну привода чи електропривода. Також окремо вираховується вартість короба до рафштор. В залежності від матеріалу залежить і ціна.

Наприклад: габарітний розмір рафштор складає  1200ширина та 1500 висота. = Вартість – 140 євро, + Г- обра

зний короб 32,4 євро, + ручний привід 38 евро. Разом конструкція рафштор для вікон має ціну 210,4 євро.  Додатково необхідно врахувати монтаж рафшрор, вартість яких складає від 1000 грн. Враховуючи знижку 10% для замовників із сайту, ціна буде 189 євро, по курсу на даний момент – приблизно 6250 грн. Це самий дешевий варіант. Якщо враховувати П-образний алюмінієвий короб, електропривід із дистанційним керуванням то ціна може вирости більш ніж у 2 рази. Але для постійних замовників у нас є гнучка система знижок що допоможе замовити у нас рафштори набагато дешевше ринкової ціни.

Більш детальна інформація у менеджерів при індивідуальниму спілкуванні.