Інструкція з експлуатації вікон та дверей ПВХ.

Після встановлення та монтажу конструкцій ПВХ, вікон та дверей металопластикових, дуже важливе значення для їх довгої служби замовнику має виконування правил з правильного їх користування. Адже це на перший погляд так здаєтья, що нічого складного та особливого в користуваннями вікон та дверей не має: відкрити, закрити, поставити на привітрювання, …

Інструкція з експлуатації вікон та дверей ПВХ.

Але навідь в цих пристих діях є свої правила, та ще й багато інших дій що-до пластикових конструкцій необхідно виконувати. Наприклад, із-за того, що пластикові вікна, двері, балкони під впливон навколішних погодніх умов змінюють свої розміри, при нагріванні влітку – розширяються, при замерзанні взимку – звужуються, все це негативно впливає на роботу дверної та віконної фурнітури. Для того, щоб уникнути негараздів з їх роботою, дуже важливо змащувати механізми фурнітури технічним мастилом два рази на рік, проводити їх регулювання восени та на весні як правило. Особливо під час будівельних робіт та після їх закінчення, не засмічувати сміттям механізми фурнітури, адже вони згодом виходять з ладу, а такі випадки не є гарантійними.

Окрема увага стосується при догляді за склопакетами. В нашій кліматичній зоні, до якої входить Київ та Київська я встановлення та монтажу конструкцій ПВХобласть, зими бувають дуже суворими, а це досить вагомий фактор для того, щоб склопакет при неправильній експлуатації тріснув, лопнув, чи розбився. Є ряд правил які конче необхідно використовувати, такі як: не тримати біля склопакету в морозний період року джерело вогню, запалену свічку наприклад, адже при перепаді температур в 40 градусів виникає явище термошок, і скло лопається. До того ж не дозволяється міняти, знімати склопакети, адже при цьому забиваються штапіки кріпленнь склопакетів полотками резиновими, і склопакети при цьому дуже сильно б’ються.

Окрема увага стосується при догляді за склопакетамиПровітрення та вентиляція приміщення впливає на можливість появи конденсату на склопакеті. Я кщо ставити вікно в режим зимового провітрювання хоча б на 10-15 хвилин, то конденсат може зникнути. Взагалом його поява вказує на підвищену вологість повітря в кімнаті – більше 50%, а це привід для того, щобв кімнатя згодом утворився грибок на стінах. Тому тут обов’язково необхідно влаштувати природню вентиляцію повітря. Більше інформації взнаєте в наших спеціалістів. До того ж якщо підвіконня буде перекривати більшу половину батареї, це зменшує поток обдуву повітрям вікна, і також вплаває на появу конденсату на стінах.

 

 

Більше правил опимано нижче, де можна ознайомитися з їх повним переліком.

instrukcija_po_ekspluotacii_pvс