bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Партнери ТОВ “Фасад-Пласт”

Фасад-Пласт за довгі роки своєї діяльності проявила себе як надійна компанія, яка дорожить своєю репутацією. Оскільки основний вид діяльності ТОВ «ФАСАД-ПЛАСТ» – це ринок світлопрозорих конструкцій, а саме виробництво монтаж віконних і дверьних конструкцій ПВХ Rehau, то партнери з виробництва вікон Рехау – це підтримка ділових відносини з такими компаніями як WinkHaus, MACO, ворота гаражні – Дорхан, Алютех, з магазинами Анжіо, Домосвіт, … Саме тому, основний та головний наш партнер, це виробник профільної системи для виробництва метало пластикових вікон, німецька компанія Рехау. Саме ця компанія відома своєю якістю у всьому світі, тому й на ринку України посідає достойне місце, займаючи лідируючі позиції. Окрім високої якості продукції, рехау надає своїм партнерам досить потужну маркетингову підтримку, про що кожен споживач може освідчитись на сторінці офіційного сайту компанії де представлена і наша організація Фасад-Пласт, та якісні технології виробництва пластикових вікон. Окрім того, що це сама відома компанія, вона славиться також і своєю надійністю та якістю.

Оскільки в сучасному інформаційному світі споживач дуже вимогливий, він потребує надвисокої якості до віконної продукції, але й хоче щоб ціни на якісні вікна не були високими. Тому з цією метою ми співпрацюємо з одним із головних виробників склопакетів для пластикових вікон – це швейцарська компанія Glas Trosch, яка славиться своєю якістю з 1905-го року. Співпраця з ними дає нам високу європейську якість на вікна та склопакети до них, за низьку ринкову ціну. Адже всі гарантійні зобов’язання бере на себе Глас Трьош, оскільки виробництво їх знаходиться в Києві, та й в якості їх склопакетів сумніватись не приходиться. .

За для впевненої роботи віконних конструкцій, велике значення має фурнітура, механізми в самому вікні, з допомогою яких вікна відкриваються, відкидаються, і в загалі працюють. Тому для нашого споживача ми співпрацюємо з Wink Haus, німецьким виробником фурнітури з 160 річним стажем.

За для комфорту та впевненості в надійності Фасад-Пласт, ми співпрацюємо з деякими будівельними магазинами «Анжіо» та «Домо Світ». Це дає змогу нашим замовникам, які відвідують ці будівельні мережі, купувати вікна високої якості прямо в цих магазинах, і бути впевненими що вони придбали якісний продукт у надійного виробника.

Але основним нашим партнером є наші клієнти, замовники, що користуючись нашими вікнами, настільки задоволені якістю, що рекомендують нас своїм знайомим. Саме тому серед них є багато ремонтно будівельних організацій що спеціалізуються на котеджному будівництві, заміському будівництві тощо.

Тому, Фасад-Пласт пропонує всім якість, надійність, гарантію, оскільки співпраця з такими партнерами дає нам впевненість перед замовниками.