bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Енергоефективне житло

Головна мета яку переслідують усі люди, власники свого житла, це щоб в оселі було тепло, і гроші за це тепло платити менше. В приватному заміському будівництві, добрі господарі враховують всі етапи збереження тепла в будинку ще на етапі проектування. Яка підлога, яка вентиляція, які стіни, облаштування даху, і які купити двері вікна щоб вони зберегли тепло. Адже саме через це проникає холод, який згодом б’є по кишені власників будинку. І хоч тепер утеплення набуває масового характеру, не всі господарі власного житла знають що утеплити стіни це ще не повний етап енергозбереження. Те що від 15 до 40 % тепла втрачається саме через вікна відомо не всім. Існує думка що якщо поставили пластикові вікна, то це теплі вікна і цього досить. Але як тільки провести аналіз тепло ефективності будинку, то прибори чітко вказують на велику втрату тепла саме через вікна та двері, навіть якщо вони пластикові. Просто є різні види метало пластикових профілів та склопакетів, а замовники вибирають що подешевше, а виходить холодніше.

Будівлі що побудовані за радянський час, мають високу втрату тепла в першу чергу через вікна, тому що дерево розсохлось і в ньому з часом з’явились багато тріщини через які проникає холод. А якщо брати до уваги норми радянських часів, то ці тріщини є ще й приточною вентиляцією, через яку мало б проходити повітря, а разом з ним і холод. Тому заміна вікон в багатоповерхівках є першочерговою, якщо ви хочете опалювати квартиру а не вулицю.

Програма «Ощадний Дім»

Але на шляху до своєї мети в утепленні будинку чи квартири, стоїть питання грошей, яких і так на вистачає. Що робити? Відповідь очевидна, на допомогу приходять програми по енергозбереженню від ОщадБанку «Ощадний Дім» та програма «IQ energy». Ви зможете не лише зекономити на енергозбереженні, але й заробити реальні кошти які вам зарахує банк на ваш рахунок як винагороду – компенсацію за майбутню економію ваших же коштів на опалення. Тобто, міжнародні організації фінансують, платять гроші, нашим людям за те, що б вони навчились економити власні гроші …. Парадокс? … ні, тут є власні прагматичні підходи сучасної економічної моделі, в якій відведена значна роль альтернативній енергетиці. Тільки нам краще на даному етапі розібратись із цими двома формами заохочення.

В програмі ощадбанку беруть участь міжнародні організації типу МВФ, що надають кошти ОщадБанку України і звідси вони направляються до кінцевого споживача … до поки не закінчаться. Відсоткова ставка на компенсацію складає до 35%, але з врахуванням кредитних відсотків та інших витрат, реальна вартість відшкодування складатиме 15%, і це при тому що необхідно точно і правильно надати всі необхідні документи.

Програма «IQ Energy»

В програмі IQ energy було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів. Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, складатимуться з інвестицій у високопродуктивні енергоефективні технології, стосовно яких можна очікувати досягнення енергоефективності на рівні, щонайменше на 20% вище ніж у порівнянні з середньо ринковими показниками. Чим більше заходів впроваджено, тим більший грантовий відсоток — 15% у разі, коли інвестиція стосується лише однієї категорії продуктів і технологій з Каталогу Технологій, і 20% у разі впровадження заходів з більш ніж однієї категорії. Програма підтримується механізмом заохочення за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в сфері енергоефективності та екології (“E5P”), та грантом технічної допомоги для реалізації програми, що надається у рівній частці від E5P та Шведським Агентством з Міжнародного Співробітництва та Розвитку (Sida). Індивідуальний позичальник може отримати кредит до 15 000 євро (у гривневому еквіваленті) для інвестування в енергоефективні проекти та компенсацію до 3 000 євро. Тобто, на вікна пластикові діє сума компенсації до 50 000 грн, не більше, із цієї суми врахуйте 15% вашої компенсації – реальних грошей які вам заплатять банківські установи. Різниця між цими двома видами компенсації – це те, що перший варіант, Ощадний дім, підтримуваний державною програмою за участі державних міжнародних організацій, гроші яких з часом закінчуються. А другий, IQ energy, створено за рахунок приватних організацій, тут гроші видаються під набагато більшим контролем і на відміну від перших, вони є завжди, до поки діє ця програма в Україні. Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, Укрсиббанк та Райффайзен Банк Аваль. Компенсація (грант) розраховується як відсоток меншої будь-якої суми кредиту або вартості заходів підвищення енергоефективності (включаючи монтажні роботи).

Для компенсації коштів по даним програма компанія Фасад-Пласт співпрацює з усіма банками на різних умовах, але головну роль відводить Райффайзен Банк Аваль. Тому всі замовники можуть бути впевненими в гарантійній якості послуг нашої компанії, та бути впевненими в своєму майбутньому.