bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Виробництво пластикових вікон Rehau

В Україні виробництво пластикових вікон дуже важливо з точки зору енергозбереження та енергоефективності в будівництві. Адже в залежності від того, як зроблені ваші вікна, двері, балкони, яка якість збірки починаючи з цехового виробництва лоджій, терас, веранд, перегородок, залежить і строк служби цих конструкцій ПВХ. Для того, щоб вони слугували довгі роки, а не рік – два, якість в виробництві – це най головніше питання. Для якісного виробництва виробники вікон використовують якісне обладнання, якісні матеріали, обов‘язково повинні бути кваліфіковані працівники, контроль за якістю продукції має бути багаторівневий, складські приміщення обов‘язково з умовами для належного зберігання погрузки та транспортування продукції. Дуже важливо, це внутрішній мікроклімат приміщень на виробництві: висота стель не менше 3х метрів, загальна площа приміщень простора, електричне живлення трьох фазне, температура повітря не менша за 20 градусів, інакше на холоді тріскаються зварювальні шви в конструкціях, через які проникає холод. Саме такі умови вимагає й контролює німецька компанія Rehau до своїх авторизованих партнерів, чиє представництво знаходиться в Україні.

Виробництво вікон має свої етапи, всі вони дуже важливі та відповідальні. Спочатку відбувається нарізка профілів згідно розмірів та арматури, оцинкованих металевих профілів товщиною не менше 1,5мм, та власним згином для більшої жорсткості запатентованим компанією Рехао. Потім арматуру запресовують в середину профіля та з‘єднують саморізами на певній відстані для того, щоб метал тримав пластиковий профіль і щоб він не деформувався при зміні температури. Якщо йде виробництво вхідних дверей Rehau в 118й стулці, використовують ще й армовані кути – з‘єднувачі, копита, для більшої міцності дверей.

Далі йде процес зварювання рам та стулок. Проводиться це на високоякісному обладнанні та з надзвичайним контролем. Для якості зварного шва в приміщенні повинна бути температура не менша ніж 20 градусів, інакше шов може тріснути і вікна будуть пошкодженими. Тому взимку виробництво пластикових вікон та балконів дуже затратне в зв‘язку з додатковими витратами на опалення. Після зварювання, йде процес зачистки швів, видаляють лишні частини пластику та шліфують шов щоб він був красивий. Встановлення гумових ущільнювачів відбувається вручну, їх вставляють в пази а кінці склеюють між собою силіконовим герметиком.

Коли рама та стулка готові, до них монтують фурнітуру, якщо вікна відкривні чи поворотно відкидні, прикручують петлі, отвєтки, регулюють відкривання, прижими, відкидання, тощо. Тут точність теж має важливе значення, оскільки якщо будуть виставлені не правильні зазори, то вікно взимку може продувати і проходити холод, а влітку може не закриватись і не відкриватись в загалі. Чим якісніша фурнітура, тим краще та довше буде працювати ваше вікно. Фасад-Пласт використовує лише якісну фурнітуру німецького виробництва Wink Haus, іноді австрійського виробника Масо. Ці марки давно зарекомендували себе на ринку Європи та України як надійні через свою протизламність та легкість в роботі.


Останній етап в виробництві вікон та дверей ПВХ Rehau, це встановлення склопакетів. Для того щоб випускати на ринку України надійні та якісні вікна по дешевим цінам, Фасад-Пласт використовує склопакети швейцарської марки Glas Trosch, однокамерні 24мм, 32мм, двокамерні 32мм, 40мм, 44мм з елементами енергозбереження. Для цього використовують енергозберігаюче скло різних типів, в залежності від побажань замовника, та інертний газ в камері замість повітря аргон чи криптон. Склопакети вставляють в рами та стулки, забивають штапіки, обережно щоб не було тріщини, і подають на перевірку в відділ контрою продукції.

Останній етап – це контроль вікон, дверей, балконів. Перевіркою якості займається окремий відділ, після цього конструкції ПВХ складують та вивозять на об‘єкт до замовника, де наші монтажники від Фасад-Пласт виконують процес якісного встановлення пластикових вікон Rehau.