bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Про компанію «Фасад-Пласт»

ТОВ “Фасад-Пласт”, успішно працює на ринку віконних ПВХ конструкцій з 2008 року і має відмінну репутацію. Компанія зарекомендувала себе як надійний партнер і професіонал своєї справи в будівельній галузі. Одним з досягнень є приєднання до групи авторизованих Торгових Партнерів компанії REHAU з 2015 року, і право представляти всесвітньо відомий німецький бренд на українському ринку. Адже при замовленні вікон в Києві та області,  за роки роботи з різними профільними системами, ми зупинилися саме на профілі REHAU, відповідає всім стандартам Євросоюзу і має найвищі показники якості. Виробництво знаходиться в Києві, офіси продажів REHAU по Києву і Київській області, де кожен замовник зможе отримати кваліфіковану консультацію від фахівців високого рівня.

Варто відзначити відмінну якість наших склопакетів. Так як ми співпрацюємо з однією з найуспішніших швейцарських компанія з виробництва скла GlasTresh, яка входить в консорціум Euro Glas, ми надаємо високу європейську якість і гарантії по виробництву склопакетів. А наш асортимент може задовольнити апетити навіть найвимогливіших замовників. Різні види енергозберігаючого скла, комбінації з аргоном і дистанціями пластика дозволить зберегти тепло в приміщенні, і зменшити проникнення сонячного світла за допомогою різних видів скла. Для вікон ми використовуємо виключно якісну фурнітуру німецької марки Winkhaus, а це 160 річний досвід з виробництва надійної віконної, дверної фурнітури, і 30% європейського ринку, також використовуємо фурнітуру австрійської марки МАСО.

Вікна ПВХ на сайті fasadplast.net

Наша фірма виконує замовлення з продажу та встановлення автоматичних секційних воріт: Alutex, Gant, Doorhan… В асортименті компанії ви зможете знайти для себе продукцію таких відомих брендів як: NICE, AnMotors, Marantec, Gant, Doorhan, Роджер і це ще далеко не повний список.

За роки нашої роботи у нас з’явилося багато вдячних замовників і постійних клієнтів, переважно забудовники з котеджного будівництва, вони довіряють нам, а ми завжди намагаємося бути для них найкращими. Ми прагнемо до розширення і тому активно працюємо над впровадженням мережі торгових представництв з продажу вікон ПВХ REHAU в Києві і області. Плануємо відкриття нових точок з продажу якісних вікон в таких містах як Вишневе, Боярка, Васильків, Калинівка. Наша головна мета – це якість продукції, монтаж і після монтажного обслуговування будь-якого характеру, яка буде доступний будь-який житель Києва і область.