bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Шановні замовники! В зв’язку з військовою агресією росії, графік робіт ТОВ “Фасад-Пласт” змінено. Усі роботи та контакти з менеджерами обговорюються в індивідуальному порядку по телефону.

Слава Україні! Героям

Про компанію «Фасад-Пласт»

ТОВ “Фасад-Пласт”, успішно працює на ринку віконних ПВХ конструкцій з 2008 року і має відмінну репутацію. Компанія зарекомендувала себе як надійний партнер і професіонал своєї справи в будівельній галузі. Одним з досягнень є приєднання до групи авторизованих Торгових Партнерів компанії REHAU з 2015 року, і право представляти всесвітньо відомий німецький бренд на українському ринку. Адже при замовленні вікон в Києві та області,  за роки роботи з різними профільними системами, ми зупинилися саме на профілі REHAU, відповідає всім стандартам Євросоюзу і має найвищі показники якості. Виробництво вікон знаходиться в Києві, офіси продажів REHAU по Києву і Київській області, де кожен замовник зможе отримати кваліфіковану консультацію від фахівців високого рівня.

Варто відзначити відмінну якість крім наших пластикових вікон, дверей, у тому числі склопакетів. Так як ми співпрацюємо з кращими та успішними компаніями з виробництва скла, пакетів для вікон та дверей, таких як GlasTresh, Global Glass Construktion, та іншими, що надають високу європейську якість та гарантії з виробництва склопакетів. А наш асортимент може задовольнити апетити навіть найвибагливіших замовників. Різні види енергозберігаючого скла, комбінації з аргоном та пластиковими дистанціями дозволить зберегти тепло в приміщенні та зменшити проникнення сонячного світла за допомогою різних видів скла. Для вікон ми використовуємо виключно якісну фурнітуру австрійського бренду МАСО, німецької марки WinkHaus, а це 160 річний досвід з виробництва надійної віконної, дверної фурнітури та 30% європейського ринку, також використовуємо фурнітуру Sigenia та інші світові бренди.

Ворота гаражні на сайті fasadplast.net

Наша фірма виконує замовлення з продажу та встановлення гаражних секційних воріт та автоматику до них: Alutex, Gant, Doorhan… В асортименті компанії ви зможете знайти для себе продукцію таких відомих брендів як: NICE, AnMotors, Marantec, Gant, Doorhan, Роджер і це ще далеко не повний список.

 

При замовленні воріт гаражних, ролет захисних, автоматики до воріт з нашого сайту, https://fasadplast.net, кожен замовник може отримати додаткову знижку у розмірі 3% на обладнання. Для цього необхідно провести замовлення з сайту онлайн,  та вказати в темі: замовлення з сайту зі знижкою 3%.

 

За роки нашої роботи у нас з’явилося багато вдячних замовників і постійних клієнтів, переважно забудовники з котеджного будівництва, вони довіряють нам, а ми завжди намагаємося бути для них найкращими. Ми прагнемо до розширення і тому активно працюємо над впровадженням мережі торгових представництв з продажу вікон ПВХ REHAU в Києві і області. Плануємо відкриття нових точок з продажу якісних вікон в таких містах як Вишневе, Боярка, Васильків, Калинівка. Наша головна мета – це якість продукції, монтаж і після монтажного обслуговування будь-якого характеру, яка буде доступний будь-який житель Києва і область.

  • Адреса офісу з продажу пластикових вікон в м. Київ, вул. Соборна 13 (П-Борщагівка), район Великої окружної дороги, біля Обойного ринку.
  • Адреса в передмісті Києва, с. Чабани – Хотів, район будівельного иагазину Анжіо. Працює виїздний менеджер.
  • Точка в будівельному магазині Анжіо, с.Білогородка, район Боярки – Бобриці, Київська область.