Профілі Rehau для якісних вікон

Вікна REHAU – лідер в сфері продажів пластикових конструкцій власного виробництва. Ця компанія відома високою якістю продукції, яка проходить щорічний контроль та сертифікована в Європі та Україні. Виробництво знаходиться на заводах у Німеччині, у місті Віттмунді та у польському місті Шрем. В Україну продукція поставляється, проходячи перед цим обов’язкову перевірку.

В Україні мають право представляти REHAU лише авторизовані торгові партнери. Одним з цих партнерів є компанія Фасад-Пласт. Купити вікна можна у Києві та Київській області за посиланням тут.

Асортимент профільних конструкцій в змозі задовільнити найвибагливішого клієнта. Найбільшим попитом на ринку споживача користуються такі профільні системи як REHAU Е-60 та REHAU Е-70.Яка ж між ними різниця? Ширина камери армування REHAU Е-60 35 мм, що надає можливість виготовлення конструкцій великих розмірів, трьохкамерна профільна система. Перевагами профільної системи є те, що два конткри пелюсткового ущільнення затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи ззовні, забезпечує потрапляння в приміщення більше на 5-7%, в залежності від конструкції вікна. Застосовується для скління віконних та дверних конструкцій, балконних блоків, лоджій.

П’ятикамерний профіль REHAU Еuro 70 має конструктивну глибину 70 мм, глибину камери армування 35 мм, п`ятикамерну профільну систему та систему водовідводу. Максимальна товщина склопакету до 44 мм, звукоізоляція та теплоізоляція є вищою, у порівнянні з характеристиками REHAU E-60. П`ять повітряних камер виконують функцію ізолюючого бар`єру між температурою ззовні та всередині приміщення, що дозволяє зменшити тепловтрати. Обравши також якісну фурнітуру та склопакет, заповнений інертним газом (аргоном)  та енергозберігаюче скло збільшує коефіцієнт тепло збереження. Профільні системи REHAU Е-70 дозволяють збільшити світлопрозору частину вікна, що забезпечить надходження в приміщення більшої кількості світла. Також REHAU Е-70 має широкий асортимент кольорової гами.

Менеджери компанії Фасад-Пласт завжди готові надати консультацію та обрати профільну систему високої якості , необхідних розмірів та кольору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.