Продукція REHAU.

Німецька компанія REHAU виробляє продукцію з полімеру і займає лідируючу позицію на ринку Європи, і в Україні також авторизованих торгових партнерів, які представляють REHAU. Продукцію REHAU ви можете замовити в компанії Фасад-Пласт, що знаходиться в с. Петропавлівська Борщагівка та с.Білогородка, і є одним з авторизованих партнерів.
Пластикові вікна виготовляються відповідно до стандартів європейського і українського стандартів. Виготовляється профільна продукція для вікон на заводах REHAU в Європейському Союзі, в Німеччині, в місті Віттмунд і в Польщі в місті Шрем. Поставка в Україну здійснюється тільки з цих заводів під постійним контролем якості. Також компанія постійно проводить інноваційні технологічні нововведення і тестує профільні конструкції на власному Інституті полімерів REHAU.
Однією з найпопулярніших профільних систем REHAU серед споживачів є REHAU Е-60. Ширина профілю 60 мм, максимальна товщина склопакета до 32 мм, трикамерний, поєднує економію і якість, водо- і провітронепронікність. Також можливе виготовлення конструкцій великих розмірів. Виготовляється даний профіль по ГОСТ і міжнародним стандартам. Дана продукція проходить постійну перевірки якості і проходить обов’язкову сертифікацію в ті країни, які експортується.
Профільна система REHAU Е-60 є найоптимальнішим бюджетним варіантом, при якому у вас є можливість придбати вікна високої якості за оптимальною ціною. Велику роль відіграє місцевість, на якій побудовано будівлю, яка буде склітісь, адже якщо це приміська зона: таунхауси, котеджі, дачі, то потрібно підібрати двокамерний енергозберігаюче скло, бажано заповнене газом (аргоном), для того щоб досягти максимально великого коефіцієнта тепло збереження. Шумове навантаження з зовнішнього середовища також залежить від склопакета, тому для того, щоб у вашому домі було не тільки тепло, але і спокій, не потрібно економити на виборі склопакета, фурнітури, адже часте відкривання-провітрювання спроводжуе згодом меншу щільність закривання пластикових конструкцій, якщо фурнітура низької якості.
Завершальним кроком установки пластикового вікна є монтаж, і це справа необхідно довірити професіоналам, які швидко і якісно не тільки просто встановлять конструкцію, але і можуть провести гідроізоляцію по периметру вікна, тобто ЄВРОМОНТАЖ.
Менеджери і монтажники компанії Фасад-Пласт можуть якісно вибрати для вас пластикову конструкцію німецького виробника за оптимальною ціною, і високо професійно провести монтаж. Тому ми, як авторизовані торгові партнери REHAU завжди очікуємо вас в наших офісах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.