Пластикові міжкімнатні двері.

Дуже часто, коли мешканці приватних будинків хочуть зробити своє житло більш теплішим та надійнішим, вони часто встановлюють дверні конструкції ПВХ, і тому є логічне пояснення. Міжкімнатні дверіце поєднання практичності у використанні та функціональних можливостей. При виборі виробника необхідно ретельно і відповідально дослідити відгуки про продукцію, що представляє компанія. Німецька компанія REHAU представляє високоякісну ПВХ – продукцію, що являють собою пластикові дверні конструкції, балконні, лоджії, тераси. Компанія Фасад-Пласт є авторизованим партнером компанії REHAU. Її продукція на ринку України вже двадцять років успішно розвивається, щоденно охоплюючи нові ринки збуту. Сертифікати європейського та українського зразків, проведення незалежних досліджень підтверджують високу якість даної продукції.
Існує ряд переваг пластикових дверей REHAU у порівнянні із дерев`яними дверима. Вони більш стійкі до вологи та температурних коливань, тому їх набагато вигідніше установлювати у ванній кімнаті, підвальних приміщеннях, чи будівлях з високою вологою. Пластикові міжкімнатні двері також не піддаються деформації з часом, на відмінну від дерев`яних дверей.
Звукоізоляція міжкімнатних дверей допоможе розмежувати простір кімнат та гарантуватиме тишу та спокій. Профільні системи REHAU мають високі показники звукоізоляції, можливість багатогранних архітектурних рішень та різновиду кольорів, що гарантує естетичний вигляд міжкімнатних пластикових вікон при довготривалій експлуатації. Навіть маючи пластикові міжкімнатні двері можливо замовити дану конструкцію «під дерево» , тоді функціональні можливості поєднаються з імітацією зовнішнього вигляду дерев`яних дверей, адже REHAU пропонує споживачам великий вибір ламінації та її типу.
Пластикові двері, які повністю складаються з сандвіч-панелі, чи зі скляною вставкою, – у будь-якому випадку REHAU пропонує профільні системи, що будуть надійно зберігати тепло. Склопакет із енергозбереженням та наповненням інертним газом значно збільшить коефіцієнт теплообміну у вашій оселі.
Тому, всім хто мешкає в Вишневому, Боярці, Білогородці, Борщагівці, Тарасівці, Гатному, Музичах, Гореничах, звертайтесь до компанії Фасад-Пласт, що знаходиться у с.Білогородка, с. П – Борщагівка, і фахівці компанії залюбки оберуть для вас міжкімнатні пластикові двері високої якості за оптимальною ціною. Якість ми гарантуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.