bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Ексклюзивні пластикові двері ПВХ

Двері пластикові в котедж

Якщо ви вирішили купити в свій котедж теплі двері вхідні оригінальної форми, то вам необхідно підбирати такі двері за індивідуальними формами та оригінальною конструкцією з наших шаблонів. Всі двері мають різну форму, а отже і різну ціну. Монтаж дверей можна проводити не лише в сам будинок, а й при склінні тераси, веранди, альтанки.

Двері в котедж мають бути  оригінальної форми, але для початку варто усвідомити, як влаштовані такі двері. Тому що деякі господарі будинків і квартир сумніваються в правильності вибору таких дверей. Всі двері включають в себе раму, яка і кріпиться в дверному отворі. Така рама має камерна будова.

Профільні системи для дверей.

І тут у покупця виникає резонне питання: скільки камер є в пластикових дверей. Адже перед установкою потрібно все уважно продумати і прорахувати. На сьогоднішній день компанія REHAU пропонує на вибір своїм клієнтам такі види профільних систем для ексклюзивних та привабливих дверей: REHAU Synego, REHAU Geneo і Brillant-Design.

У кожної з цих систем свої показники. Наприклад, профільна система Brillant-Design обладнана 5 камерами в рамі, а REHAU Geneo – 6-ю. звичайно, для простого обивателя ці показники, як і показники коефіцієнта теплопровідності мало що скажуть. Тому, для порівняння всіх профільних систем і вибору кращої – звертайтеся до нашого консультанта Фасад-Пласт.

В обов’язковому порядку двері вхідні ПВХ зі склопакетом включає в себе і стулку. А сам склопакет складається з декількох стекол, які герметично з’єднані один з одним

Плюси пластикових дверей для коттеджу.

Чим ще хороші вхідні ексклюзивні двері ПВХ? Індивідуальний дизайн під замовлення, будь яка форма та в будь який розмір пройму що є в замовника можливо вставити такі двері, використовуючи додаткові розширювачі, з’єднувачі, труби еркерні – поворотні труби, кути з’єднувальні 90 градусів,  Будь-яка конструкція, в якій використовується скло, автоматично збільшує світлопропускну здатність. Це означає, що у вашому передпокої в приватному будинку буде додаткове джерело світла. А саме – вхідні двері.

Міжкімнатні ексклюзивні пластикові двері з ПВХ

Якщо ви вже встановили вхідні двері, то прийшла черга подумати і про двері міжкімнатні. Пластикові двері всередині приміщення – це вже не розкіш, це вже стиль життя. Такі двері встановлені практично в кожному офісі. Тепер прийшов час установки таких дверей і в приватних будинках та квартирах.

Чим відрізняються вхідні міжкімнатні двері ПВХ від стандартних дерев’яних дверей? У них такі ж показники, як і у простих пластикових дверей, тільки встановлюються вони всередині квартири. І тут теж у господарів є вибір: встановлювати двері зі склопакетом або без. Двері без склопакета можна встановити при вході в кімнату, щоб не порушувалося особистий простір мешканця, використовуючи замість склопакетів сендвіч панелі різної товщини, 24мм, 32мм, та різного кольору ламінуючи їх під колір профілю. Такі двері найчастіше встановлюють у вітальні, власному робочому кабінеті або на кухні. Це надає атмосферу відкритості. Ціна пластикових дверей безпосередньо залежить від того, яку профільну систему ви виберете для себе.

НАШІ РОБОТИ