bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери наж. гарн. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / pЛд || 1+1p шт.

Размеры: 800×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / створка Z74 3-кам.60мм / штапик 6,5 / штапик 14,5

грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери офисн. руч. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / pЛд || 1+1p шт.

Размеры: 800×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / штапик 6,5 / штапик 14,5

грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери наж. гарн. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / p32 || 2+2p шт.

Размеры: 1400×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / створка T-94 3-кам.60мм / штапик 6,5

грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери офисн. руч. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / p32 || 2+2p шт.

Размеры: 1400×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / штапик 6,5

грн

Детальна консультація

Ознайомитися з усім асортиментом продукції Ви можете зв'язавшись з нашим менеджером.

Вхідні пластикові двері: тепло в вашому будинку

Металопластикові вхідні двері – кращий варіант в приватному будинку для збереження тела. Вони добре зберігають тепло в будинку, придають естетичний вид, який можна підібрати разом з різним кольором та ламінацією під дево різних порід, та під будь який проріз.

Про переваги пластикових конструкцій відомо вже давно. Основна характеристика виробів із пластику є надійність матеріалу. Адже вироби з ПВХ практично не пропускає холод. І цей фактор враховують не тільки при встановленні металопластикових вікон, а й вхідних і міжкімнатних дверей. Адже двері ПВХ вхідні є обличчям в будь-який офіс, підприємство або приватний будинок.

Коли мова заходить про пластикові двері, то більшість уявляє собі балконні двері. Але в Києві сьогодні все частіше можна зустріти офіси і квартири, в яких встановлені саме пластикові двері. Тому що виробники сьогодні пропонують не просто двері з ПВХ профілю, а двері дизайнерські, ексклюзивні двері зі склопакетом і т.д. Розглянемо все більш детально.

Конструкція і фурнітура для вхідних дверей

Жителі квартир і приватних будинків найчастіше вибирають різні типи вхідних дверей. Якщо для квартири пріоритетом є шумоізоляція вхідних дверей, то господарі приватних будинків можуть дозволити собі вхідні двері зі склопакетом. Зараз конструкція і фурнітура у таких дверей досить надійні. Адже всі пластикові двері ПВХ мають в своїй основі армовану сталь і фурнітуру, яка здатна протистояти злому. Однак у вхідних дверях Рехау акцент зроблений саме на армуванні. Адже тут завжди використовується запатентована форма згину, яка додає жорсткість профілю. А це означає, що навіть при частому використанні дверей, він не буде втрачати форму. І перекіс дверей з часом теж не страшний таким дверям. Відповідно, захист від злому гарантована.

Якщо двері встановлюється на вході в великому офісі, то вони будуть використовуватися частіше, ніж вхідні двері в квартирі. Тому такі двері обладнають спеціальною фурнітурою. Петлі на таких дверях можуть витримати як вагу самої конструкції, так і багаторазове відкривання-закривання. Вхідні двері з ПВХ профілю за бажанням замовника можуть обладнуватися протизламною фурнітурою.

Є і один нюанс при виробництві вхідних дверей. Для виробництва вхідних дверей використовується спеціальний профіль Т-стулки, який дозволяє дверям відкриватися назовні, але штапики кріплення пакетів залишаються всередині. У REHAU Використовують 118 мм стулки, 94 мм і 74 мм. Вам запропонують встановити варіант дешевше, 74-ю стулку наприклад, але досвідчений менеджер Фасад-Пласт вам дасть пояснення, чому 118-я краще. І саме вона є оптимальною стулкою на вхідні металопластикові двері. Так що краще на цьому не економити.

Переваги пластикових дверей

Якщо ви вирішили купити вхідні двері ПВХ, то у вас можуть виникнути сумніви. Адже всі звикли діяти по-старому: бронедвері – і ніяких сумнівів. Тому, можна перерахувати переваги, які дають пластикові двері:

  1. Незважаючи на згадану легкість пластикової продукції, двері з ПВХ можуть витримувати удар. Вся справа в тому, що всередині пластикового профілю, 3-х камерного, 5-ти камерного або 6-ти камерного, завжди використовують оцинковану армування з товщиною металу 2,0 – 2,5 мм. У вхідний стулці 118-мм використовує замкнутий закільцований по контуру внутрішньої камери армування. По кутах – сталеві кути іменовані “копита”. Це надає дверям надійність і стійкість до температурних перепадів.
  2. У деяких регіонах України спостерігається підвищена вологість (біля водойм і в південній частині країни). Тому двері залізні або дерев’яні з часом приходять в непридатність. А ось пластик і алюміній не піддаються корозії. Тому їх можна використовувати в приватних будинках, в котельних і т.д.
  3. Вхідний двері з ПВХ легко мити. Адже пластик – матеріал гладкий. І все забруднення можна дуже швидко усунути.
  4. І, звичайно ж, – зовнішній вигляд. Якщо людина зустрічає по одягу, то квартира або офіс в Києві оцінює по вхідних дверей. Двері із пластику можна зробити в будь-який забарвленням завдяки ламінування.
  5. У питаннях енергоефективність сьогодні важко знайти відповідну заміну пластикових дверей. Якщо бронедвері або дерев’яні пропускають тепло назовні, то пластикові володіють відмінними показниками як коефіцієнту теплопровідності, так і коефіцієнту опору теплопередачі. Збереження тепла в вашому домі гарантовано ще й експертними висновками компанії IFT Розенхайм.
  6. Фінальним штрихом в переліку переваг вхідних дверей з ПВХ є ціна. Сьогодні можна підібрати двері саме тієї цінової категорії, яка підійде саме вам.

Поради при виборі дверей ПВХ

Залежно від прохідності приміщення, приділіть увагу порогу. У стандартній комплектації він йде алюмінієвий. Це робиться для того, щоб він не затирався під час проходу через двері. Але тут є свої недоліки: зимою поріг продувається через нещільного приставання дверей, що використовуються в конструкціях пластикових профілів. Тому, якщо прохідність в вашому приміщенні не велика, краще використовувати раму по колу з пластиковим порогом, дути взимку з нього не буде. Ціна вхідних пластикових дверей ПВХ збільшитися при цьому незначно.

Дверні ручки у вхідних дверях ПВХ для приватного будинку краще використовувати натискні, так звану нажимну гарнітуру. Вона дасть можливість більш щільне примикання дверей до рами через притворну планку при піднятті ручки в верхньому положенні. У багатьох офісних ручках такої можливості немає, двері утримується роликом у якого більше функція пружини ніж засувки, і двері тримати він не зможе. При цьому потрібно додавати доводчик, який і тримає двері.

Не скупіться на замки. Від фірми виробника залежить якість роботи замка в дверях і його довговічність . Найнадійніший на ринку вважається німецькими замками GU, Fuhr, WinkHouse, MACO. Уявіть собі, що замок в самий невідповідний момент заклинило, і ви не можете потрапити в будинок або вийти з офісу? Тому довіряйте тільки якості, а наші менеджери допоможуть вам в цьому питанні.

Армування пластикових дверей вхідних з ПВХ повинна становити не менше 2 мм. Але краще попросіть менеджера з продажу Встановити армування в 2,5 мм. Це зробить ваші двері ще міцніше, потужніше і надійніше. Вартість буде трохи дорожче, зате більш ефективніше.