bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери наж. гарн. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / pЛд || 1+1p шт.

Размеры: 800×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / створка Z74 3-кам.60мм / штапик 6,5 / штапик 14,5

6 166грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери офисн. руч. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / pЛд || 1+1p шт.

Размеры: 800×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / штапик 6,5 / штапик 14,5

8 745грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери наж. гарн. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / p32 || 2+2p шт.

Размеры: 1400×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / створка T-94 3-кам.60мм / штапик 6,5

10 418грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери офисн. руч. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / p32 || 2+2p шт.

Размеры: 1400×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / штапик 6,5

14 259грн

Вхідні пластикові двері: тепло в вашому будинку

Металопластикові вхідні двері – кращий варіант в приватному будинку для збереження тела. Вони добре зберігають тепло в будинку, придають естетичний вид, який можна підібрати разом з різним кольором та ламінацією під дево різних порід, та під будь який проріз.

Про переваги пластикових конструкцій відомо вже давно. Основна характеристика виробів із пластику є надійність матеріалу. Адже вироби з ПВХ практично не пропускає холод. І цей фактор враховують не тільки при встановленні металопластикових вікон, а й вхідних і міжкімнатних дверей. Адже двері ПВХ вхідні є обличчям в будь-який офіс, підприємство або приватний будинок.

Коли мова заходить про пластикові двері, то більшість уявляє собі балконні двері. Але в Києві сьогодні все частіше можна зустріти офіси і квартири, в яких встановлені саме пластикові двері. Тому що виробники сьогодні пропонують не просто двері з ПВХ профілю, а двері дизайнерські, ексклюзивні двері зі склопакетом і т.д. Розглянемо все більш детально.

Конструкція і фурнітура для вхідних дверей

Жителі квартир і приватних будинків найчастіше вибирають різні типи вхідних дверей. Якщо для квартири пріоритетом є шумоізоляція вхідних дверей, то господарі приватних будинків можуть дозволити собі вхідні двері зі склопакетом. Зараз конструкція і фурнітура у таких дверей досить надійні. Адже всі пластикові двері ПВХ мають в своїй основі армовану сталь і фурнітуру, яка здатна протистояти злому. Однак у вхідних дверях Рехау акцент зроблений саме на армуванні. Адже тут завжди використовується запатентована форма згину, яка додає жорсткість профілю. А це означає, що навіть при частому використанні дверей, він не буде втрачати форму. І перекіс дверей з часом теж не страшний таким дверям. Відповідно, захист від злому гарантована.

Якщо двері встановлюється на вході в великому офісі, то вони будуть використовуватися частіше, ніж вхідні двері в квартирі. Тому такі двері обладнають спеціальною фурнітурою. Петлі на таких дверях можуть витримати як вагу самої конструкції, так і багаторазове відкривання-закривання. Вхідні двері з ПВХ профілю за бажанням замовника можуть обладнуватися протизламною фурнітурою.

Є і один нюанс при виробництві вхідних дверей. Для виробництва вхідних дверей використовується спеціальний профіль Т-стулки, який дозволяє дверям відкриватися назовні, але штапики кріплення пакетів залишаються всередині. У REHAU Використовують 118 мм стулки, 94 мм і 74 мм. Вам запропонують встановити варіант дешевше, 74-ю стулку наприклад, але досвідчений менеджер Фасад-Пласт вам дасть пояснення, чому 118-я краще. І саме вона є оптимальною стулкою на вхідні металопластикові двері. Так що краще на цьому не економити.

Переваги пластикових дверей

Якщо ви вирішили купити вхідні двері ПВХ, то у вас можуть виникнути сумніви. Адже всі звикли діяти по-старому: бронедвері – і ніяких сумнівів. Тому, можна перерахувати переваги, які дають пластикові двері:

  1. Незважаючи на згадану легкість пластикової продукції, двері з ПВХ можуть витримувати удар. Вся справа в тому, що всередині пластикового профілю, 3-х камерного, 5-ти камерного або 6-ти камерного, завжди використовують оцинковану армування з товщиною металу 2,0 – 2,5 мм. У вхідний стулці 118-мм використовує замкнутий закільцований по контуру внутрішньої камери армування. По кутах – сталеві кути іменовані “копита”. Це надає дверям надійність і стійкість до температурних перепадів.
  2. У деяких регіонах України спостерігається підвищена вологість (біля водойм і в південній частині країни). Тому двері залізні або дерев’яні з часом приходять в непридатність. А ось пластик і алюміній не піддаються корозії. Тому їх можна використовувати в приватних будинках, в котельних і т.д.
  3. Вхідний двері з ПВХ легко мити. Адже пластик – матеріал гладкий. І все забруднення можна дуже швидко усунути.
  4. І, звичайно ж, – зовнішній вигляд. Якщо людина зустрічає по одягу, то квартира або офіс в Києві оцінює по вхідних дверей. Двері із пластику можна зробити в будь-який забарвленням завдяки ламінування.
  5. У питаннях енергоефективність сьогодні важко знайти відповідну заміну пластикових дверей. Якщо бронедвері або дерев’яні пропускають тепло назовні, то пластикові володіють відмінними показниками як коефіцієнту теплопровідності, так і коефіцієнту опору теплопередачі. Збереження тепла в вашому домі гарантовано ще й експертними висновками компанії IFT Розенхайм.
  6. Фінальним штрихом в переліку переваг вхідних дверей з ПВХ є ціна. Сьогодні можна підібрати двері саме тієї цінової категорії, яка підійде саме вам.

Поради при виборі дверей ПВХ

Залежно від прохідності приміщення, приділіть увагу порогу. У стандартній комплектації він йде алюмінієвий. Це робиться для того, щоб він не затирався під час проходу через двері. Але тут є свої недоліки: зимою поріг продувається через нещільного приставання дверей, що використовуються в конструкціях пластикових профілів. Тому, якщо прохідність в вашому приміщенні не велика, краще використовувати раму по колу з пластиковим порогом, дути взимку з нього не буде. Ціна вхідних пластикових дверей ПВХ збільшитися при цьому незначно.

Дверні ручки у вхідних дверях ПВХ для приватного будинку краще використовувати натискні, так звану нажимну гарнітуру. Вона дасть можливість більш щільне примикання дверей до рами через притворну планку при піднятті ручки в верхньому положенні. У багатьох офісних ручках такої можливості немає, двері утримується роликом у якого більше функція пружини ніж засувки, і двері тримати він не зможе. При цьому потрібно додавати доводчик, який і тримає двері.

Не скупіться на замки. Від фірми виробника залежить якість роботи замка в дверях і його довговічність . Найнадійніший на ринку вважається німецькими замками GU, Fuhr, WinkHouse, MACO. Уявіть собі, що замок в самий невідповідний момент заклинило, і ви не можете потрапити в будинок або вийти з офісу? Тому довіряйте тільки якості, а наші менеджери допоможуть вам в цьому питанні.

Армування пластикових дверей вхідних з ПВХ повинна становити не менше 2 мм. Але краще попросіть менеджера з продажу Встановити армування в 2,5 мм. Це зробить ваші двері ще міцніше, потужніше і надійніше. Вартість буде трохи дорожче, зате більш ефективніше.

Види пластикових дверей.

Є три основних види пластикових дверних конструкцій,  це вхідні двері, балконні двері, міжкімнатні двері.

Вхідні двері.

Зазвичай встановлюються в магазинах, офісних центрах, адміністративних будівлях, і природно в приватних будинках. Ручка для вхідних пластикових дверей встановлюється двухсторонняя.Как правило це нажімной гарнітур, двосторонній, яким при натисканні ручки вниз відкривається сама двері. Але при закритті на ключ, ручку натискного гарнітура потрібно підняти вгору на кут 90 градусів і повернути ключ у двері. Таким чином двері вважаються закриті. Знову ж таки, щоб відкрити двері, потрібно повернути ключиком, розблокувати нажімной гарнітур і тільки після цього натиснути ручку двері вниз, щоб вона відкрилася.
Також існує офісні ручки для вхідних дверей, такі ручки мають вигляд великої форми, пряма півметрова або метрова циліндрична дверна ручка, або зігнута ручка, або дугоподібна. Офісні ручки для пластикових дверей прикручуються з 2 сторін до дверної стулки. Але натискного гарнітура в цій в цих річках нету тут просто йде замок дверний з відповідною планкою і зі специфічною фурнітурою, яка дозволяє зафіксувати двері при закритті так, щоб ключ можна було повернути і закрити такі двері. Вартість таких дверей через замку дверного через ручки специфічної офісної набагато дорожче ніж звичайні двері пластикові з натискним гарнітуром.

Міжкімнатні двері.

Міжкімнатні пластикові двері, це не такі важкі конструкції ПВХ як вхідні двері, але важче дерев’яних міжкімнатних дверей. Тому знос ручки дверний тут також є. В основному в таких річках йдуть двосторонні натискні ручки з рейковим замком або без.Дело в тому, що якщо поставити звичайний нажімной гарнітур без рейкового замка в міжкімнатні двері то зверху і знизу не будуть притиску в дверях і в цих місцях можуть бути продування або ж протяги . Так це мінус але якщо немає протягу, двері не варто з вулиці, то такий мінус особливо не грає ролі. Іноді в такі двері не входить замкі.Также тут є ще одна специфіка, це рейка. Але тоді встановлюється віконна двостороння ручка.Спеціфіка таких ручок в тому, що вони працюють по віконному принципом: тобто ручка натиснута вниз буде двері закривати. Але для того щоб двері відкрити, потрібно ручку дверну перевести в горизонтальне положення і тоді двері откриваются.Основная проблема таких дверей і таких ручок в тому, що більшість користувачів не знають як ними користуватися. Вони відкривають двері за звичкою, натискаючи ручку вніз.В такому випадку двері зачиняються і люди не знаючи, починає її ламати самі. Це основна причина поломки міжкімнатних пластикових дверей.Естественно встановлюють і двосторонні натискні ручки типу нажимного гарнітуром як у вхідних дверях. І використовуються вони рідше через різницю в ціні. Ще одна деталь в тому, що якщо поставити звичайний нажімной гарнітур без рейкового замка в міжкімнатні двері, то зверху і знизу не буде притиску в дверях і в цих місцях можуть бути продування або ж протяги. Так це мінус але якщо немає протягу, двері не варто з вулиці, то такий мінус особливо не грає ролі.Пользователей дуже часто порівнюють ціну в таких випадках. А ціна може досягати і двох тисяч гривень. Хоча менеджери віконної компанії і нашої наполягають на тому що в такі двері краще поставити нажімной гарнітур.

Балконні двері.

Балконні двері – це найпростіший тип дверей в металопластикових конструкціях. Принцип їх відкривання такий же як і в звичайних металопластикових вікнах. В цілому це практично одне велике вікно з висотою в районі 2 м і шириною 70 см, приблизно, але з одним маленьким відмінністю: до таких дверей – вікна додається балконна защіпка. Балконна защіпка це такий механізм який не дає двері відкриватися в її закритому стані вона як замикається двері за допомогою пружинки і невеликого ролика. Він встановлюється з торця рами і створкіkey. І оскільки такі двері не має ручки з вуличною боку, то замість неї встановлюють балконні ручку або як її називають – ручку курця.

Детальна консультація

Ознайомитися з усім асортиментом продукції Ви можете зв'язавшись з нашим менеджером.

  • Placeholder
  • Placeholder