bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери наж. гарн. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / pЛд || 1+1p шт.

Размеры: 800×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / створка Z74 3-кам.60мм / штапик 6,5 / штапик 14,5

10 246грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери офисн. руч. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / pЛд || 1+1p шт.

Размеры: 800×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / штапик 6,5 / штапик 14,5

12 235грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери наж. гарн. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / p32 || 2+2p шт.

Размеры: 1400×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / створка T-94 3-кам.60мм / штапик 6,5

18 880грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) Черное уплотнение | Двери офисн. руч. (замок рейка)

Остекление: 4-10-4-10-4 / p32 || 2+2p шт.

Размеры: 1400×2100

Профили: рама 68 3-кам.60мм / штапик 6,5

23 850грн

Детальна консультація

Ознайомитися з усім асортиментом продукції Ви можете зв'язавшись з нашим менеджером.

Вхідні пластикові двері: тепло в вашому будинку

 Металопластикові вхідні двері – кращий варіант в приватному будинку для збереження тела. Вони добре зберігають тепло в будинку, придають естетичний вид, який можна підібрати разом з різним кольором та ламінацією під дево різних порід, та під будь який проріз.

Про переваги пластикових конструкцій відомо вже давно. Основна характеристика виробів із пластику є надійність матеріалу. Адже вироби з ПВХ практично не пропускає холод. І цей фактор враховують не тільки при встановленні металопластикових вікон, а й вхідних і міжкімнатних дверей. Адже двері ПВХ вхідні є обличчям в будь-який офіс, підприємство або приватний будинок.

Коли мова заходить про пластикові двері, то більшість уявляє собі балконні двері. Але в Києві сьогодні все частіше можна зустріти офіси і квартири, в яких встановлені саме пластикові двері. Тому що виробники сьогодні пропонують не просто двері з ПВХ профілю, а двері дизайнерські, ексклюзивні двері зі склопакетом і т.д. Розглянемо все більш детально.

Конструкція і фурнітура для вхідних дверей

Жителі квартир і приватних будинків найчастіше вибирають різні типи вхідних дверей. Якщо для квартири пріоритетом є шумоізоляція вхідних дверей, то господарі приватних будинків можуть дозволити собі вхідні двері зі склопакетом. Зараз конструкція і фурнітура у таких дверей досить надійні. Адже всі пластикові двері ПВХ мають в своїй основі армовану сталь і фурнітуру, яка здатна протистояти злому. Однак у вхідних дверях Рехау акцент зроблений саме на армуванні. Адже тут завжди використовується запатентована форма згину, яка додає жорсткість профілю. А це означає, що навіть при частому використанні дверей, він не буде втрачати форму. І перекіс дверей з часом теж не страшний таким дверям. Відповідно, захист від злому гарантована.

Якщо двері встановлюється на вході в великому офісі, то вони будуть використовуватися частіше, ніж вхідні двері в квартирі. Тому такі двері обладнають спеціальною фурнітурою. Петлі на таких дверях можуть витримати як вагу самої конструкції, так і багаторазове відкривання-закривання. Вхідні двері з ПВХ профілю за бажанням замовника можуть обладнуватися протизламною фурнітурою.

Є і один нюанс при виробництві вхідних дверей. Для виробництва вхідних дверей використовується спеціальний профіль Т-стулки, який дозволяє дверям відкриватися назовні, але штапики кріплення пакетів залишаються всередині. У REHAU Використовують 118 мм стулки, 94 мм і 74 мм. Вам запропонують встановити варіант дешевше, 74-ю стулку наприклад, але досвідчений менеджер Фасад-Пласт вам дасть пояснення, чому 118-я краще. І саме вона є оптимальною стулкою на вхідні металопластикові двері. Так що краще на цьому не економити.

Пластикові двері зі склопакетом

Якщо ви вирішили купити двері вхідні ПВХ зі склопакетом, то для початку варто усвідомити, як влаштовані такі двері. Тому що деякі господарі будинків та квартир сумніваються у правильності вибору таких дверей. Всі двері зі склопакетом обов’язково включають раму, яка і кріпиться в дверному отворі. Така рама має камерну будову.

І тут у покупця виникає резонне питання: скільки камер обладнати пластикові двері. Адже перед установкою потрібно все уважно продумати та прорахувати. На сьогоднішній день REHAU пропонує на вибір своїм клієнтам такі види профільних систем для дверей: REHAU Synego, REHAU Geneo та Brillant-Design.

Кожна з цих систем має свої показники. Наприклад, профільна система Brillant-Design обладнана 5 камерами в рамі, а REHAU Geneo – 6-ма. Звичайно, для простого обивателя ці показники, як і показники коефіцієнта теплопровідності або водонепроникності, мало що скажуть. Тому, для порівняння всіх профільних систем та вибору найкращої – звертайтесь до нашого консультанта.

В обов’язковому порядку двері вхідні ПВХ зі склопакетом включають і стулки. А сам склопакет складається з кількох стекол, які герметично з’єднані один з одним. І фінальним штрихом кожних дверей є укоси, які виготовляють або із сендвіч-панелей або з ПВХ.

Чим ще гарні вхідні двері ПВХ зі склом? Будь-яка конструкція, в якій використовується скло, автоматично збільшує світлопропускну здатність. Це означає, що у вашому передпокої у приватному будинку буде додаткове джерело світла. А саме – вхідні двері.

 

 

 

 

 

 

Переваги пластикових дверей

Якщо ви вирішили купити вхідні двері ПВХ, то у вас можуть виникнути сумніви. Адже всі звикли діяти по-старому: бронедвері – і ніяких сумнівів. Тому, можна перерахувати переваги, які дають пластикові двері:

  1. Незважаючи на згадану легкість пластикової продукції, двері з ПВХ можуть витримувати удар. Вся справа в тому, що всередині пластикового профілю, 3-х камерного, 5-ти камерного або 6-ти камерного, завжди використовують оцинковану армування з товщиною металу 2,0 – 2,5 мм. У вхідний стулці 118-мм використовує замкнутий закільцований по контуру внутрішньої камери армування. По кутах – сталеві кути іменовані “копита”. Це надає дверям надійність і стійкість до температурних перепадів.
  2. У деяких регіонах України спостерігається підвищена вологість (біля водойм і в південній частині країни). Тому двері залізні або дерев’яні з часом приходять в непридатність. А ось пластик і алюміній не піддаються корозії. Тому їх можна використовувати в приватних будинках, в котельних і т.д.
  3. Вхідний двері з ПВХ легко мити. Адже пластик – матеріал гладкий. І все забруднення можна дуже швидко усунути.
  4. І, звичайно ж, – зовнішній вигляд. Якщо людина зустрічає по одягу, то квартира або офіс в Києві оцінює по вхідних дверей. Двері із пластику можна зробити в будь-який забарвленням завдяки ламінування.
  5. У питаннях енергоефективність сьогодні важко знайти відповідну заміну пластикових дверей. Якщо бронедвері або дерев’яні пропускають тепло назовні, то пластикові володіють відмінними показниками як коефіцієнту теплопровідності, так і коефіцієнту опору теплопередачі. Збереження тепла в вашому домі гарантовано ще й експертними висновками компанії IFT Розенхайм.
  6. Фінальним штрихом в переліку переваг вхідних дверей з ПВХ є ціна. Сьогодні можна підібрати двері саме тієї цінової категорії, яка підійде саме вам.

Міжкімнатні двері з ПВХ

Якщо ви вже встановили вхідні двері з ПВХ зі склопакетом, то настав час подумати і про міжкімнатні двері. Пластикові двері всередині приміщення – це вже не розкіш, це стиль життя. Такі двері встановлені практично у кожному офісі. Тепер настав час встановлення таких дверей та у квартирах.

Чим відрізняються міжкімнатні двері вхідні ПВХ від стандартних дерев’яних дверей? Вони такі ж показники, як і у простих пластикових дверей, тільки встановлюються вони всередині квартири. І тут теж господарі мають вибір: встановлювати двері зі склопакетом або без. Двері без склопакета можна встановити при вході в кімнату, щоб не порушувався особистий простір мешканця. Двері зі склопакетом найчастіше встановлюють у вітальні чи кухні. Це надає атмосфери відкритості. Ціна таких дверей безпосередньо залежить від того, яку профільну систему ви виберете собі.

Поради з вибору дверей пластикових

Залежно від прохідності приміщення, приділіть увагу порогу. У стандартній комплектації він йде алюмінієвий. Це робиться для того, щоб він не затирався під час проходу через двері. Але тут є свої недоліки: зимою поріг продувається через нещільного приставання дверей, що використовуються в конструкціях пластикових профілів. Тому, якщо прохідність в вашому приміщенні не велика, краще використовувати раму по колу з пластиковим порогом, дути взимку з нього не буде. Ціна вхідних пластикових дверей ПВХ збільшитися при цьому незначно.

Дверні ручки у вхідних дверях ПВХ для приватного будинку краще використовувати натискні, так звану нажимну гарнітуру. Вона дасть можливість більш щільне примикання дверей до рами через притворну планку при піднятті ручки в верхньому положенні. У багатьох офісних ручках такої можливості немає, двері утримується роликом у якого більше функція пружини ніж засувки, і двері тримати він не зможе. При цьому потрібно додавати доводчик, який і тримає двері.

Не скупіться на замки. Від фірми виробника залежить якість роботи замка в дверях і його довговічність . Найнадійніший на ринку вважається німецькими замками GU, Fuhr, WinkHouse, MACO. Уявіть собі, що замок в самий невідповідний момент заклинило, і ви не можете потрапити в будинок або вийти з офісу? Тому довіряйте тільки якості, а наші менеджери допоможуть вам в цьому питанні.

Армування пластикових дверей вхідних з ПВХ повинна становити не менше 2 мм. Але краще попросіть менеджера з продажу Встановити армування в 2,5 мм. Це зробить ваші двері ще міцніше, потужніше і надійніше. Вартість буде трохи дорожче, зате більш ефективніше.

Скачати прайс на двері ПВХ REHAU