Ручки в пластикових вікнах і дверях.

Ручки в пластикових вікнах і дверях.

Заміна ручок – тут і немає нічого складного, але все-таки відмінності заміни дверних і віконних ручок є. І якщо з віконними ручками в пластикові вікна все зрозуміло, кріплення у них всіх майже однакове і тримаються на двох болтах, які ви можете відкрутити і поміняти ручку, то з дверними не так все просто. І в першу чергу відмінності стосуються видів пластикових дверей. І це дуже важливо, оскільки від їх виду залежить ручка або ж натискний гарнітур, якирй Вам потрібно буде міняти.

Види пластикових дверей.

Є три основних види пластикових дверних конструкцій, також якщо підвиди цих конструкцій але ми їх розбиратися не будемо оскільки це не тема нашого блогу, про види пластикових дверей і їх різноманітності напишемо в наступний раз. Слідкуйте за нашими публікаціями. Але якщо про видах дверей то їх основних три, це вхідні двері, балконні двері, міжкімнатні двері.

Вхідні двері.

Зазвичай встановлюються в магазинах, офісних центрах, адміністративних будівлях, і природно в приватних будинках. Ручка для вхідних пластикових дверей встановлюється двухсторонняя.Как правило це нажімной гарнітур, двосторонній, яким при натисканні ручки вниз відкривається сама двері. Але при закритті на ключ, ручку натискного гарнітура потрібно підняти вгору на кут 90 градусів і повернути ключ у двері. Таким чином двері вважаються закриті. Знову ж таки, щоб відкрити двері, потрібно повернути ключиком, розблокувати нажімной гарнітур і тільки після цього натиснути ручку двері вниз, щоб вона відкрилася.
Також існує офісні ручки для вхідних дверей, такі ручки мають вигляд великої форми, пряма півметрова або метрова циліндрична дверна ручка, або зігнута ручка, або дугоподібна. Офісні ручки для пластикових дверей прикручуються з 2 сторін до дверної стулки. Але натискного гарнітура в цій в цих річках нету тут просто йде замок дверний з відповідною планкою і зі специфічною фурнітурою, яка дозволяє зафіксувати двері при закритті так, щоб ключ можна було повернути і закрити такі двері. Вартість таких дверей через замку дверного через ручки специфічної офісної набагато дорожче ніж звичайні двері пластикові з натискним гарнітуром.

Міжкімнатні двері.

Міжкімнатні пластикові двері, це не такі важкі конструкції ПВХ як вхідні двері, але важче дерев’яних міжкімнатних дверей. Тому знос ручки дверний тут також є. В основному в таких річках йдуть двосторонні натискні ручки з рейковим замком або без.Дело в тому, що якщо поставити звичайний нажімной гарнітур без рейкового замка в міжкімнатні двері то зверху і знизу не будуть притиску в дверях і в цих місцях можуть бути продування або ж протяги . Так це мінус але якщо немає протягу, двері не варто з вулиці, то такий мінус особливо не грає ролі. Іноді в такі двері не входить замкі.Также тут є ще одна специфіка, це рейка. Але тоді встановлюється віконна двостороння ручка.Спеціфіка таких ручок в тому, що вони працюють по віконному принципом: тобто ручка натиснута вниз буде двері закривати. Але для того щоб двері відкрити, потрібно ручку дверну перевести в горизонтальне положення і тоді двері откриваются.Основная проблема таких дверей і таких ручок в тому, що більшість користувачів не знають як ними користуватися. Вони відкривають двері за звичкою, натискаючи ручку вніз.В такому випадку двері зачиняються і люди не знаючи, починає її ламати самі. Це основна причина поломки міжкімнатних пластикових дверей.Естественно встановлюють і двосторонні натискні ручки типу нажимного гарнітуром як у вхідних дверях. І використовуються вони рідше через різницю в ціні. Ще одна деталь в тому, що якщо поставити звичайний нажімной гарнітур без рейкового замка в міжкімнатні двері, то зверху і знизу не буде притиску в дверях і в цих місцях можуть бути продування або ж протяги. Так це мінус але якщо немає протягу, двері не варто з вулиці, то такий мінус особливо не грає ролі.Пользователей дуже часто порівнюють ціну в таких випадках. А ціна може досягати і двох тисяч гривень. Хоча менеджери віконної компанії і нашої наполягають на тому що в такі двері краще поставити нажімной гарнітур.

Балконні двері.

Балконні двері – це найпростіший тип дверей в металопластикових конструкціях. Принцип їх відкривання такий же як і в звичайних металопластикових вікнах. В цілому це практично одне велике вікно з висотою в районі 2 м і шириною 70 см, приблизно, але з одним маленьким відмінністю: до таких дверей – вікна додається балконна защіпка. Балконна защіпка це такий механізм який не дає двері відкриватися в її закритому стані вона як замикається двері за допомогою пружинки і невеликого ролика. Він встановлюється з торця рами і створкіkey. І оскільки такі двері не має ручки з вуличною боку, то замість неї встановлюють балконні ручку або як її називають – ручку курця.

Різновиди ручок.

Ручки бувають різного виду, в залежності від цінової категорії. Є сегмент дешевих ручок які встановлюють в основному на тендерних багатоповерхових будівельних об’єктах., Ах це прості дешеві турецькі китайські ручки у яких не brandoni Назва але але вони бронюються по під тип світових розкручених брендів. Дешеву ручку розглядати не будемо тому як це не Головне наше завдання. А ось про якісних ручках віконних і дверних варто поговорити окремо. Найпоширенішим брендом вважається ручки марки “Hopре”. У них є своя серія? така як ручки “Hopре” Bogota, “Hopре” Tokyo, “Hopре” London … На особливу увагу заслуговують ручка “Hopре” Linea – Desidhn. Це противовзломная ручка для металопластикових дверей, яку рекомендує німецька компанія Rehau як надійна, перевірена і ефективна ручка.

Надійні ефективні віконні та дверні ручки таких марок як SIEGENIA, Roto, WINKHAUS. Є й інші, не менш ефективні і надійні, відповідно і дорогі ручки застосовувані в віконної промисловості. За детальною інформацією потрібно звертатися до наших менеджерів і вони дадуть кваліфіковану інформацію.
Що стосується дверних ручок для пластикових дверей, то натискні гарнітури як натискні ручки, використовуються тих же торгових марок, що і дверні ручки.

Для балконних дверей зазвичай йде з одного боку віконна ручка, а з іншого боку – ручка Ракушка. Але краще брати алюмінієву, тому як пластикові часто ломаются.Висотних багатоквартирних будинках дуже часто встановлюють балконні двері з пластиковою ручкою для того щоб заощадити тендерний бюджет на постачання і установку вікон. Тому немає нічого дивного Якщо раптом ви побачите в своєму балконі в пластикову балконні ручку, або ж ручку курця. Вона не так дорого коштує як дехто вважає. Тому краще замовляти нормальну алюмінієву балконні ручку. Більш докладної перелік ручок їх вартості дізнайтеся в нашому списку товарів. Так що замовляйте якісну продукцію, користуйтеся послугами ТОВ “ФАСАД-ПЛАСТ”, звертайтеся до наших менеджерів і ми з радістю допоможемо вам вирішити будь-яке завдання пов’язану з віконно-дверними, воротами, ролетними системами.