bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Профільні системи REHAU для металопластикових вікон.

Вікна з профілю REHAU різних систем: в чому відмінність?

Сьогодні заміна старих дерев’яних вікон на металопластикові, вже є не розкішшю, а необхідністю. І справа не тільки в тому, що це модно або стильно. Таке поняття, як «енергоефективність» міцно увійшло в наше життя. Та й рівень шуму у великих містах змушує жителів мегаполісу подбати про тишу і спокій в квартирі. Однак виробники пропонують настільки величезний вибір варіантів, що покупець просто губиться: які вікна вибрати? ТОВ “Фасад-Пласт” пропонує віконні профілі Rehau як самі надійні, якісні, відносно дешеві та різноманітні під будь який вид скління будинку на любого споживача. Давайте розглянемо вікна з профілю REHAU, які можуть підійти саме для ваших потреб. Адже прифілей Rehau для виробництва пластикових вікон є багато різних видів по ціні, якості, теплопровідності.

Вікна з профільних систем REHAU Е60

З яких причин варто вибрати нові Вікна з профільною системою Е60? Такі вікна варто купувати, якщо проблема збереження тепла в будинку стоїть дуже гостро. Адже віконний профіль Рехау Е60 якраз і створений для підвищення енергоефективності. Але не тільки це є перевагою таких вікон. Для жителів квартир з маленькими віконними прорізами, вікна з профільних систем Е60 стануть ідеальним рішенням. Завдяки витонченому дизайну, ці пластикові вікна дозволять збільшити площу прозорого засклення на 5-7%. І ваш вид з вікна стане більш насиченим. Так як у вікон з профілю REHAU монтажна глибина становить 60 мм, то вони будуть підходити і для того, щоб засклити ними балкон або лоджію. Якщо ж ви проживаєте в квартирі, де немає якоїсь ексклюзивне вимог до шумо- і теплоізоляція, то такі вікна привнесе тепло і комфорт у вашому домі. Сьогодні в Києві більшість квартир мають центральну систему опалення. Саме для таких квартир і була розроблена система Е60.

Вікна з профільних систем REHAU Е70

На сьогоднішній день в Україні працює Державна програма по термомодернізації житлового фонду. Це означає, що держава компенсує частину витрат на установку пластикових вікон. Але які вікна встановити, щоб максимально зберегти тепло в квартирі? Звичайно ж, вікна з пластикового профілю REHAU системи Еuro70. Та ж Державна програма, в своїх рекомендаціях для максимальної енергоефективності рекомендує встановлювати на території України вікна з 5-камерним будовою і глибиною монтажу 70 мм. Саме профільна система Е70 відповідає всім вимогам Держпрограми. Адже пластикові вікна з профілю Рехау завжди створювалися для зручності жителів квартир або будинків. Варто згадати і про те, що вікна системи Е70 можуть використовуватися як в квартирах, так і при будівництві приватних будинків.

Віконні системи REHAU GENEO

Чим швидше розвиваються сучасні технології, тим більше вимог до матеріалів, з яких виготовляють металопластикові вікна. Самий оптимальне рішення для таких конструкцій стали матеріал RAU-FIPRO. Адже в ньому поєднується легка вага і міцність. Саме такий матеріал і використовується при виготовленні профільних систем REH

REHAU Geneo

AU GENEO. Німецький профіль REHAU вже стали гарантія того, що вікна у вашому будинку буде ультрасучасний. У чому ж переваги системи GENEO? Справа в тому, що при установці таких вікон можна практично обійтися без сталевого армування. Адже сам композитний матеріал, з якого виготовлений профіль, вже містить в собі армуючий волокнистий матеріал. Читаючи відгуки на профіль REHAU, ви можете помітити, скільки вже задоволених клієнтів встановили собі саме систему GENEO.   Здається, що GENEO спеціально створена, щоб задовольнити всі потреби як покупців, так і архітекторів. Покупець знайде масу переваг: 6 камер, енергозбереження до 76%, монтажна глибина 86мм, шумозахист і високий ступінь захисту від злому. Плюс ціна на профіль Рехау системи GENEO досить демократична. А архітектори і дизайнери порадує той факт, що профільна система GENEO дуже естетична. Завдяки їй можна створювати незвичайні віконні конструкції: круглі, з гострими кутами або взагалі неправильної форми.

REHAU SYNEGO

REHAU Synego

Вікна SYNEGO – кращий спосіб заощадити на склінні приватного будинку! SYNEGO – це нова профільна система, що вже користується високою популярністю серед українських споживачів. Rehau пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції даної системи у порівнянні зі звичайними вікнами. З SYNEGO Ви зможете суттєво скоротити витрати на опалення, натомість підвищити вартість свого житла – сьогодні, завтра і в майбутньому… 

Технічні характеристики систем:

Конструктивна глибина:80 мм
Кількість камер:рама 7 камер, стулка 6 камер
Максимальна товщина склопакету:до 51 мм
Коефіцієнт теплопередачі*з ущільненням притвору (SYNEGO AD): U= 1,0 Вт/м²K з середнім ущільненням (SYNEGO MD): U= 0,94 Вт/м²K
Коефіцієнт опору теплопередачі**з ущільненням притвору (SYNEGO AD): R= 1,0 м²K/Вт з середнім ущільненням (SYNEGO MD): R= 1,06 м²K/Вт
Звукоізоляція*:до Rw,P = 46 дБ
Зламобезпека:до класу RC3
Повітропроникність:клас 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність:до клаcу 9A згідно з EN 12208
Ущільнення:RAU-PREN
Кількість контурів:2 (AD) / 3 (MD)

*Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim. **Коефіцієнт опору теплопередачі профілю Rf отримано в ході випробувань, що підтверджено протоколами випробувань № 107с та № 108с від 11.06.2015р.

Кольорова палітра до вікон REHAU з Kaleido та Renolit

Якщо вже зайшла мова про дизайн вікон, то просто неможливо пройти повз колірної гами і ламінації. Сьогодні REHAU пропонує своїм замовникам самим вирішувати, якого кольору буде віконний профіль. Для цього були розроблені технології, що дозволяють замовнику самому вибирати колір вікна зовні і всередині. Є два варіанти: плівки для ламінування Kaleido фольга і колірна палітра Kaleido КОЛІР. Незалежно від того, який ви виберете профіль REHAU, ціна на ламінацію робить вікно дорожчим із за цього. Адже фахівці наносять плівку тільки на сам профіль, а ось колір ви вибираєте самі. Сьогодні модною тенденцією є зробити зовнішню сторону вікна в одній колірній гамі, а внутрішню – в інший. Не варто забувати і те, що мода на монохромні кольори знову повернулася. До того ж, компанія REHAU є авторизованим партнером відомої марки RENOLIT. І у REHAU є авторизовані права на ламінацію плівки цієї компанії зі світовим ім’ям. Якщо ви обрали профіль REHAU 70 мм (Е70) або систему GENEO, то ви також можете пофарбувати їх в будь-який колір без ламінування. Ви можете вибрати з 220 кольорів саме той, який підійде для вашого будинку або квартири.