монтаж та встановлення пластикових вікон

Надійність та строк роботи пластикових вікон залежить від багатьох факторів, таких як якість профільної системи, якість збірки та зварювання вікон на виробництві, надійність фурнітури та склопакетів, та, що не менш важливо – це монтаж вікон у віконний проріз. Це один із головних чинників що впливають на якість ПВХ конструкцій.  Адже якими б якісними вони б не були зроблені, якщо монтажники вікон бездарні та “криворукі”, тобто не вміють ставити якісно такі вироби, то й строк служби їх також буде не довгим. Тому тут існують ряд правил та важливих моментів, щоб уникнути недоліків та браку при монтажу.

Комплектація для якісної установки вікон. Перш за все, ця робота  в Україні повинна проходити згідно норм ДСТУ та ДБН, а цезначить що необхідно ставити вікна в проріз з використанням Гідро та Паро ізоляційних стрічок, Псул, Стиз А та Стиз Б – герметиків зовнішніх та внутрішніх, а також з використанням якісної піни, анкерів віконних, віконних пластин, тощо. Звісно що такі комплектуючі необхідно замовляти у надійних поставщиків.

Монтаж вікон в проріз. Зазори при заміру вікон необхідно враховувати виходячи із параметрів конструкції, але в основному вони складають 15-25мм. Це необхідно для того, щоб перепади температури не впливали на надійність установлених вікон. Анкера чи монтажні пластини необхідно установлювати через кожних 60-70 см. Якщо Ставити івкно чи двері пластикові на анкера, то в рамі висверлюють більший отвір, щоб шляпка притиснулась до армування і притискала його, а сам отвір закривають заглушкою пластиковою.

Після установки вікон проводять контрольне регулювання фірнітури, і заповнюють піною. Після цього вікна не чіпають 2 дні щоб монтажна піна висохла повністю, і лише тоді їх вожна відчиняти.

Більш детальну інформацію можна взнати у менеджерів компанії ТОВ ФАСАД-ПЛАСТ, звертайтесь, чекаємо на вас.