bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) | WINKHAUS

Остекление: 4-10-4-10-4 || 2 шт.

Размеры: 1095×1656

Профили: рама 64 3-кам.60мм / рама / створка Z60 3-кам.60мм / штапик 6,5

2 598грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) | WINKHAUS

Остекление: 4-10-4-10-4 || 2 шт.

Размеры: 1120×1656

Профили: рама 64 3-кам.60мм / рама / створка Z60 3-кам.60мм / штапик 6,5

2 942грн
Конструкция: REHAU 3-кам.60мм (R=0,65) | WINKHAUS

Остекление: 4-10-4-10-4 || 1 шт.

Размеры: 553×1138

Профили: рама 64 3-кам.60мм / рама / створка Z60 3-кам.60мм / штапик 6,5

1 935грн

Детальна консультація

Ознайомитися з усім асортиментом продукції Ви можете зв'язавшись з нашим менеджером.

Готові вікна ПВХ купити в Києві

Це не секрет, що ізоляція вашої власної квартири або дачі в наш час є пріоритетом для всіх. По суті, ціни на енергоносії значно виросли і не повинно бути щоб гроші витікали з вашого бюджету через вікна  низької якості. Навіть ті, хто зберігає кожну копійку, мають розуміти, що встановив сьогодні надійні пластикові вікна, завтра ви можете заощадити ще більше.

Однак, більшість старих будівель в Києві схожі. Тут можна зустріти хрущовки, гостинки та сталінки. І розмірів вікон у типових помешканнях занадто типовий. Так люди і вважають за краще купити готові пластикові вікна. Адже їх не треба замовляти окремо під розмір йому. А значить часу для виготовлення і монтажу займуть менше.

Купити готові пластикові вікна сьогодні може кожен. Навіть не просто може а зобов’язаний. Врешті-решт, переваги нових якісних вікон є незаперечною. Наприклад, коли в квартирі прохолодно, це не означає, що причиною є погане опалення в квартирі. Найбільш часто тепло виходить з кімнати через тріщини, які формуються в старих вікнах. А пластикові вікна абсолютно не мають цієї проблеми.

Чи існують будь-які переваги в готових вікнах? Звичайно, ви можете перераховувати їх дуже довго. Наприклад, теплові втрати вирішено за допомогою таких вікон дуже швидко. Тому що установки цих вікон набагато швидше пов’язано з тим, що вони вже готові на складі та виробляються в стандартних розмірів. Так і вартість таких вікон є набагато менше, якщо покупець замовляв не стандартних розмірів вікна.

Купити готові вікна ПВХ є гарантією захисту на довгі роки. Це може звучати як рекламний слоган, але вікно REHAU дійсно може служити до 60 років. Що було підтверджено випробуваннями. Профіль виготовляються в Німеччині. Та німецька якість відома у всьому світі своєю стійкістю.

Купити готові пластикові вікна в Києві

Коли справа доходить до ціни готової конструкції, слід враховувати, що вона включає в себе не тільки вартість матеріалів, а також ваш спокій. Адже рівень шуму у багатьох містах України є настільки великий, що заважає не тільки сну, але й роботі протягом дня. Тому використовують в вікнах склопакети різної товщини. Існують склопакети 24 мм, 32, 40 мм з аргоном та енергозберігаючим склом, який на додаток до показників для енергії економія і захищає від зовнішнього шуму.

В основному на складі є стандартні готові вікна з профілю Рехау та склопакетами 24 мм завтовшки. Але слово “стандарт” не означає, що показники якості такої продукції низька. Всі вікна виготовляються з німецького профілю і  тому не можуть бути не якісними. Так і в вашій квартирі буде набагато світліше після монтажу вікон пластикових. Тому що в нашій країні є приблизно 200 сонячних днів у році (залежно від регіону). А пластикові вікна REHAU Максимально пропускають сонячне світло серед аналогічних віконних систем.

Ціна на готові пластикові вікна також залежить від того, який ви вирішили встановити склопакет. Звичайно, чим товщі склопакети, тим буде вище і ціна такого вікна. Але не забувайте, що вартість також залежить від параметрів віконних конструкцій (висота та ширина). Наприклад, вікно система профілю REHAU E60 з поворотно-відкидним механізмом 1138 мм Висота і ширина 553 мм буде коштувати трохи дешевше, ніж те ж вікно, але з шириною 563 мм.

Встановлення готових пластикових вікон повинні також займатись професіонали. Справді, деякі компанії, що займаються установка пластикових вікон, робить його не зовсім якісно. ТОВ «Фасад-Пласт» відповідально ставиться до питання установки пластикових вікон, тому що будь-яке готове вікно потребує ретельні заміри віконних пройомів.

Готові пластикові вікна ціни в Києві

Якщо пластикові вікна встановлені не правильно, то в будинок проникає не тільки холод, а також і волога. Незважаючи на те, що всі готові вікно REHAU з профілю Е 60 мають внутрішню вентиляцію, вологості всередину вони не пропускають. Спеціальні дренажні канали, які знаходяться в кожному пластиковому вікні, дозволяє циркулювати повітрю, але вся волога залишається зовні.

Багато людей часто задається питання: де купити готові пластикові вікна на дачу дешево? Адже не лише в квартирі повинно бути тепло. Багато жителів великих міст хотіли б проживати за містом. І, отже, повинні піклуватися щоб тепло з дачних будинків  також не йшло на вулицю. Все таки за межами міста температури на кілька градусів нижче, ніж в місті.

Ми рекомендуємо встановити у цьому випадку система профілю пластикові вікна Євро 70. А ось товщина склопакету ви можете вибрати собі самі або проконсультуватися з продавцем на сайті. Правда, ціна на вікна залежить не тільки від товщини склопакету та розміру вікна, але й якщо вікно буде глухим або з поворотно-відкидним механізмом.

Коротше кажучи, якщо ви вирішили зробити ваш дім максимально комфортними, ми рекомендуємо вам придбати вікна тільки в профілі REHAU. Німецька якість та гарантія виробника дасть вам впевненість, що в вашій квартирі або дачі тепло буде зберігатися набагато довше. А для того щоб підібрати саме те вікно, яке вам необхідно, вам потрібно, зв’язатися з нашим консультантом на сайті, і ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання.