bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr
 

Кольорові вікна під дерево

В сучасному будівництві вимоги до дизайну досить високі, особливо при будівництві приватного житла. Тому дизайнери та архітектори враховуючи побажання замовників, часто замовляють кольорові вікна. Самими популярними серед кольорових вікон є ламіновані вікна під дерево. Оскільки кольри фасадів часто роблять під “дуб золотий”, “махогон”, “дуб темний”, “дуб рустикальний” тому й вікна кольорові теж роблять із такою ламінацією. Ці кольори вікон досить розповсюджені серед замовників та виробників вікон, тому вони вважаються стандартними.

Але є велика кількість як не стандартних вікон, так і нестандартних кольорів  вікон під дерево, таких як: горіх, ясень, сосна, велика кількість різновидів дуба, що робить ваші кольорові вікна досить красивими, та стильними. Особливо стильними їх робить структура під дерево, яку використовують різні компанії виробники, і такі кольорові вікна нічим не відрізняються за справжні дерев”яні, але по ціні – набагато дешевші.

Такі кольорові вікна вважаються ламінованими – тобто наклеїними на них ламінацію. Такий процес є досить тривалим і складним. Адже від якості поклейки плівки – ламінації залежить і якість самого кольорового вікна, та строк його експлуатації. Тому й ціна таких вікон вища на 25 – 35 % від стандартних білих вікон.

Кольрові вікна інших не “дерев’яних” кольорів

Не завжди при склінні будинків використовують кольорові вікна під дерево. Досить часто замовник вибирає колір під свій будинок, враховуюси не стандартну кольорову палітру. Наприклад: якщо в будинку переважають не природні тона, токольорові вікна теж можуть бути не природніми – червоними, синіми, чорними, сірими, з різними відтінками та відблисками. Навіть використовують білу ламінацію але зі структурою дерева. Таке теж буває.

Останнім часом, самим популярним вікном кольоровим у Києві та передмісті є “Антрацит”. У нього також є багато різних відтінків, він за популярністю навідь випереджає “Дуб Золотий”, оскільки гармонійно співпадає з багатьма кольороами фасадів будинків. Це думка компанії ТОВ “ФАСАД-ПЛАСТ”, яка базується на власних замовленнях кольорових вікон від наших замовників у Чабанах, Білогородці, Боярці, Вишневому, Рославичах та інших містах Київщини.

Кольрові вікна фарбовані

Сучасні технології не стоять на місці, тому кольорові вікна можна  також і пофарбувати. Такий технологічний процес проводиться на початковій стадії виробництва, використовуючи порошкову фарбу для цієї задачі. Тому, якщо хтось вирішив, що кольорові вікна можна пофарбувати після їх звиготовлення, то це помилкове твердження. Краще відразу визначитися з кольором, щоб потім не робити помилок.

Доречі, вартість таких кольрових вікон дещо нижча, ніж ламінованих. А от надійність та довготривалість збереження фарби – ще не визначена остаточно, оскільки є різні методи фарбування кольорових вікон, і всі вони відрізняються по стікості  збереження своїх властивостей.

Оскільки ТОВ “ФАСАД-ПЛАСТ” є авторизованим торговим партнером Рехау ,то гарантія якості тут підтверджена цією німецькьо компанією. А з приводу ціни – то вона одна із самих нижчих на ринку кольорових вікон. Тому, для вибору кольору ламінації до ваших вікон, запитуйте у менеджерів розкладку до кольорових вікон, і вам дадуть змогу вибрати ваш улюблений відтінок.

Замовляйте якісні кольорові вікна.