bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Які вікна в котедж замовити

Таке питання виникає у власників при будівництві власного будинку, оскільки вже на етапі планування необхідно знати параметри та характеристики вікон в котедж, щоб вони дарували їх власникам лише радість, тепло, затишок та безпеку. Адже в будівництві питання вікон в котедж стоїть на одному з головних місць, оскільки вони несуть основну функцію не лише красоти та дизайну. Саме тому, на ринку пластикових вікон в котедж, принаймні на Київщині, існує досить велика та різноманітна кількість профільних систем, які і впливають на якість вікон. Питання якісних та теплих вікон в коттедж також цікавить багатьох прорабів, забудовників, яким буде корисно знати тонкощі цієї сфери, не дивлячись на рекламні бренди великих компаній.  Що необхідно знати, щоб не помилитися при виборі вікон в котедж, ми спробуємо роз’яснити.

Бюджетні вікна? – краще хоча б стандартні

Профільна віконна ситема – це матеріал, з якого і роблять вікна. Вони бувають багатьох марок, брендів, видів, типів, тощо. Але, оскільки для вікон в котедж самим перевіреним та якісним профілем є Rehau,  то мова буде йти саме про нього. Адже цей німецький бренд випускає і б’юджетні профільні системи, і стандартні, і профілі преміум класу.

От що хотілося б порекомендувати майбутнім власникам свого будинку, то це не використовувати бюджетні прифільні системи для вікон в котедж, монтажна ширина яких складає 60мм. Краще використовувати хоча б профіль REHAU Еuro70, різниця в ціні невелика, але якість та теплопровідність – набагато вища за цю різницю. Детально можна взнати у наших менеджерів за цим посиланням.

Теплий профіль для вікон – основа якісних вікон

Самими оптимальними для вікон у ваш котедж є вікна з монтажною шириною від 80 мм. Такі вікна,  SYNEGO (MD) 80мм, або 86мм GENEO, можукть в повній мірі забезпечити ваш будинок і теплом, комфортом, затишком та безпекою. Чому саме вони? Ці профільні системи ширші, а значить вони пропускають менше холоду. Також у них є по 3 контури ущільнення, окрім системи SYNEGO AD, у якої 2 контури.

Особливість таких вікон ще в тому, що в них встановлюється ще більш ширший склопакет, ширина якого може сягати до 53 мм. Такий склопакет з еренгоефективною формулою буде самим теплим із усіх варіантів вікон в котедж, а значить їх замовник буде задоволений на 100%.

Окремо хотілося б зупинитися на вікнах з профільної системи REHAU GENEO. В їх склад входить спеціальний матеріал RAU-FIPRO – це високотехнологічний фіброволоконний композитний матеріал, що складається з компонентів: основного матеріалу поверхні та армуючого волокнистого матеріалу. Взаємодія цих двох продуктів надзвичайно покращує загальні властивості, тому такі вікна в котедж були б самими кращими.

Технічні характеристики

REHAU GENEO

Конструктивна глибина86 мм
Кількість камер6 камер
Максимальна товщина склопакетудо 53 мм
Коефіцієнт теплопередачіU= 0,86 Вт/м²K
Коефіцієнт опору теплопередачіR= 1,16 м²K/Вт
Звукоізоляціябез сталевого армування до Rw,P = 47 дБ;
зі склом Rw,P = 50 дБ
Зламобезпекадо класу RC3;
до класу RC2 без сталевого армування
Повітропроникністьклас 4 згідно з EN 12207
Водопроникністьдо класу 9A згідно з EN 12208
Ущільнення3 контури ущільнення з матеріалу RAU-PREN

 

  REHAU SYNEGO

Конструктивна глибина80 мм
Кількість камеррама 7 камер, стулка 6 камер
Максимальна товщина склопакетудо 51 мм
Коефіцієнт теплопередачіз ущільненням притвору (SYNEGO AD): U= 1,0 Вт/м²K
з середнім ущільненням (SYNEGO MD): U= 0,94 Вт/м²K
Коефіцієнт опору теплопередачіз ущільненням притвору (SYNEGO AD): R= 1,0 м²K/Вт
з середнім ущільненням (SYNEGO MD): R= 1,06 м²K/Вт
Звукоізоляціядо Rw,P = 46 дБ
Зламобезпекадо класу RC3
Повітропроникністьклас 4 згідно з EN 12207
Водонепроникністьдо клаcу 9A згідно з EN 12208
УщільненняRAU-PREN
Кількість контурів2 (AD) / 3 (MD)

 

Показники теплоізоляції вікна з профілю REHAU SYNEGO в комбінації з різними склопакетами та різними варіантами ущільнення:

 

Теплоізоляція склопакету (Rg)SYNEGO AD
(2 контури ущільнення)
SYNEGO MD
(3 контури ущільнення)
1,25 м²К/Вт1,06 м²К/Вт1,08 м²К/Вт
1,42 м²К/Вт1,14 м²К/Вт1,16 м²К/Вт
1,66 м²К/Вт1,23 м²К/Вт1,26 м²К/Вт
2,00 м²К/Вт1,35 м²К/Вт1,38 м²К/Вт
2,50 м²К/Вт1,49 м²К/Вт1,51 м²К/Вт