Особливості віконного ринку в Києві та Київській області

Віконний ринок в Києві та Київській області має свою окрему специфіку. Справа в тому, що в цьому регіоні існує дуже висока конкуренція серед виробників вікон, дилерів що їх продають та монтажних організацій що встановлюють вікна, балкони та двері  металопластикові, тобто ПВХ. Не дивлячись що тут існує дуже високий попит на цю продукцію, ціни на вікна, двері, балкони що тут виробляють та встановлюють, дешевші, не дорогі, в порівнянні з іншими регіонами України. В Києві та області існує  дуже велика кількість різноманітних організацій що працюють на цьому ринку, і вони намагаються як най дешевше та вигідніше продати свою продукцію кінцевому замовнику, споживачу, та випередити конкурента й отримати прибуток із замовлення. Саме цей фактор і сприяє тому, що багато виробників вікон намагаються знизити якість їх, знизивши ціну. Адже якісне вікно не може коштувати дешево, як цього хочуть замовники. Дешеві вікна саме тому  й дешеві, що їх виготовляють із неякісних компонентів. А якісні вікна, серед яких пластикові профільні системи, наприклад REHAU, KBE, SALAMANDER, VEKA, Schuco, KOEMMERLING, TROCAL, Deceuninck….  та якісна фурнітура – MACO, WINKHAUS, GU, VORNE, AXOR, ROTO, VORNE… дають можливість клієнтам таких компаній як Фасад-Пласт, користуватись пластиковими вікнами довгий час, та бути впевненими що ці конструкції пвх будуть довгий час на гарантії таких компаній. Такі вікна коштують значно дорожче ніж вікна з дешевих профільних систем та фурнітури для відкривання вікон дверей балконів … тощо.

Щоб конкурувати, виробники використовують деякі технічні прийоми для зменшення собівартості виробництва продукції, серед яких, це використання дешевих профільних систем, недорогої фурнітури, дешевий монтаж з використанням неякісної монтажної піни та монтажних кріплень.

Але навіть використовуючи якісні віконні матеріали, можна економити на кості в збірці вікон за рахунок зварювання конструкцій або неякісних резинових ущільнювачів. Наприклад, авторизовані партнери REHAU повинні використовувати всі комплектуючі що виробляє ця німецька компанія лише торгової марки REHAU, і це ви можете перевірити, якщо при замовленні даних вікон, уважно роздивитесь надписи рехау сірого кольору в резинових ущільнювачах, що з’єднані силіконом, це також вимога якості REHAU. Окрім цього, можна економити і на армуванні віконних систем. Згідно з нормами ДБН та ДСТУ, товщина армованого профілю в середині пластику має складати мінімум 1,5 міліметрів. Багато виробників щоб зекономити на титульній марці, використовують профіль, наприклад саламандер, чи века, чи кбє, або навіть коммерлінг або рехау чи декьонінг, аметал в середині пластику буде товщиною 1,2мм, або й ще тоньше. А те, що армування повинно бути ще й оцинкованим, про це багато виробників і в загалі забувають. А на великих об’ємах це дуже великі гроші, що згодом будемо ми зі свого бюджету самі все одно витрачати, для відшкодування й ремонту таких вікон.

Саме тому в Києві та Київскій області хоч і багато віконних компаній, але не всі вони дійсно підлягають сертифікації та гаранту належної якості. Через це, німецька компанія  REHAU вимагає від своїх авторизованих партнерів обов’язкового виконання цих вимог якості віконної, дверної та балконної продукції, та самі не залежно від виробників перевіряють їх якість на виробництві в неузгоджений час, як це робилось при  Союзі ОТК.

А оскільки в Україні це єдина компанія, що має не лише своє власне представництво, а й контролює його, та  забороняє своїм партнерам використовувати інші профільні системи для виробництва вікон, то REHAU слід вважати най надійнішим та най якіснішим брендом по виробництву та продажу пластикових вікон в Києві та області та Україні в цілому.