Німецька якість Рехау

Німецька компанія REHAU виготовляє віконні та фасадні профільні системи, та знаходиться в лідерах на ринку європейської продукції за якістю та екологічністю. На ринку України також в числі перших. Лідерство завоювала дана компанія через інноваційні впровадження, що постійно проходять тестування та контроль. Профільні системи затвердженні сертифікатами якості європейського та українського зразка.

В Україні існують авторизовані партнери компанії REHAU, які контролюють роботу своїх українських партнерів, сертифікують їх, для того, щоб кожен мав змогу придбати пластикові вікна високої якості та відрізнити від компаній, що видають продукцію інших компаній за REHAU.

Компанія Фасад-Пласт є одним з авторизованих партнерів REHAU в Києві та області та представляє лише високоякісну продукцію за оптимальною ціною. 

 Так,як компанія REHAU постійно займається вдосконаленням своєї продукції , новинкою, що користується надзвичайною популярністю стала профільна система Synego. Вона поєднує в собі енергозбереження, теплоізоляцію, шумоізоляцію, що відповідає показникам комфорту та зменшення кількості звукових потоків із зовнішнього середовища. Дизайн, кольорова гама – на цьому REHAU Synego представляє вам широкий спектр вибору. Монтажна ширина складає 80 мм, 7-ми камерний та наявна камера для армування.

Інноваційна система профілю дозволяє залишатись вікнам чистими тривалий час, адже насиченим є пило- та вологозахист . Варто підмітити, що REHAU використовує фурнітуру лише високої якості закордонних компаній та ретельний внутрішній контроль склопакетів.

Значна кількість профільних систем поступається по міцності даній , адже вона виконана по найвищим технологічним показникам, вона краще витримує вітрові навантаження та власну масу. Не має значення, в громадському місці чи на приватному секторі встановлено вікно, адже фізичні навантаження різного типу також не є проблемою.

Саме тому Фасад-Пласт рекомендує REHAU Synego для жителів міст Боярка, Вишневе, Білогородка, Борщагівка Петропавлівська та Софіївська, Петрівське, Крюківщина, Гатне, Чабани, Глеваха та інші, адже висока якість пластикових вікон в майбутньому прослужить вам роками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.