Нові балкони

Можливість замовити мансардні, франзуцькі,  звичайні балкони в Києві, Вишневому, Боярці, Борщагівкі, в районі Окружної дороги, -їх різновидів є безліч. Кожен обирає для себе той розряд, що йому до вподоби найбільше. Але з часом, коли тепло виходить на вулицю, а ми просто спостерігаємо за цим, виникає проблема не лише краси, а й комфортного теплозбереженя.

Утеплення балконів набирає актуальності та розповсюдження з кожним днем все з більшими обертами. Компанія Фасад-Пласт на ринку України вже не перший рік, так як вона в першу чергу високоякісно виконує свою роботу і індивідуально намагається підходити до виконання поставлених завдань. Німецька якість вікон REHAU, що вже 20 років залишається в першій лідируючій трійці у віконному ПВХ-профілі в Україні допоможе уникнути надмірній кількості тепловтрат.

Наша справа-донести до вас, наскільки насправді важливим є утеплення балконів, якість пластикових вікон,і навіть монтажу, що також відіграє роль,- наскільки довго вони прослужать та будуть зберігати тепло, якщо не зекономивши на високоякісній продукції, зекономити на встановленні даної продукції.

Самим ефективним способом є утеплення стін, підлоги, парапет та потолку. Найчастіше матеріалом для утеплення служить пінопласт, гіпсокартон, пенополістрол, мінеральна вата, вспінений поліетилен з фольги.

Всі ці матеріали мають термозберігаючі властивості та індивідуально підбираються під кожен об`єкт. Вони розрізняються по ціновій політиці та по типу поверхності, яка саме буде утеплюватись.

Необхідно також звертати увагу і на якість склопакета, фурнітури для застеклювання балкону, тому що цих 2 фактори, що включають тип пластикових вікон та утеплення балкону взаємопов`язані , та лише при виконанні чітко та якісно роботи та виборі високоякісних пластикових вікон ,таких як фірми REHAU, що включають в склопакеті аргон та енергозберігаюче скло,- лише тоді дана якість буде служити вам десятки років. Це буде ефективний вклад грошей в заощадженні та накопиченні тепла в вашому домі.

Тому звертайтесь в компанію Фасад-Пласт, і ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного та не залишим байдужим нікого,зацікавивши нашою продукцією!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.