Монтаж вікон по технології Rehau

Рехау монтаж

Монтаж вікон пластикових в Києві та Київській області – це дуже серйозне питання, яких цікавить як професіоналів у цій галузі: будівельників, монтажників вікон, менеджерів віконних компаній, так і самих замовників пластикових вікон.

Чому важливий якісний монтаж вікон ПВХ саме зараз?

Гідроізоляційна стрічка Рехау

Ситуація з установкою ПВХ конструкцій останнім часом має дуже розширений діапазон правил і можливостей. І це не з проста, адже при установці пластикових вікон можна використовувати різні види кріпильних матеріалів, що дає великий вибір монтажникам для того чи іншого типів монтажу. А якщо ще й врахувати що велика кількість “фахівців” на Ютюб каналах розповідають різні, за часту суперечливі, технології установки вікон, то звичайній людині можна і зовсім заплутатися.

Види монтажу пластикових вікон

Рапоізоляційна стрічка Рехау

З цього, останнім часом ми чуємо такі терміни як: “Євро монтаж”, “Теплий монтаж”, “Монтаж за ДСТУ”, … А останнім часом популярним в Києві і області стає такий тип віконного монтажу як “Рехау Монтаж”. І це не спроста. Мова в тому, що німецька компанія Rehau, як лідер віконного ринку в Україні, вирішила і в цьому питанні навести порядок, щоб не було непотрібних розмов про те, як потрібно встановлювати пластикові вікна, особливо якщо мова йде про вікна Рехау. Саме з цією метою Рехау створили цілий ряд монтажних матеріалів для якісної установки вікон в отвір.

Чому саме Rehau монтаж

Монтажна пластина Рехау

По скільки на ринку України існує величезна кількість різних монтажних матеріалів для кріплення і установки вікон ПВХ, питання якості тут можуть бути самими різними. Також і діапазон цін – найрізноманітніший: від дешевих до дуже дорогих. Рехау вирішили підійти до питання монтажу пластикових вікон Rehau з боку споживача, надавши йому ще і можливість придбання не тільки готові якісні вікна, але і також якісний тип монтажу для свого віконного вироби.

На що звертати увагу при Рехау монтажі

Пароізоляційна мембрана Рехау

Перелік монтажних матеріалів не дуже великий, але його досить щоб якісно встановити пластикові вікна у віконному отворі будь-якого типу. Крім цього, не слід забувати про нормативи і правила розміщення кріпильних елементів, а також опорних клинів. Більш детально можна подивитися тут. Цей мало освітлюваний ділянку монтажу пластикових вікон, дуже мало і рідко висвітлюється різного роду блогерської братії (видать за це не платять гроші) особливо якщо мова йде про розміщенні клинів як опорних так і розпірних. А адже це такі дрібниці і деталі установки вікон, які впливають на їх роботу в майбутньому.

Rehau монтажні матеріали

  • Монтажна піна, має сірий колір при запінення пластикових вікон;
  • Стрічка гідроізоляційна, має жовтий колір полотна;
  • Стрічка пароізоляційна, має білий колір полотна;
  • Пароізоляційна мембрана, герметик типу Стіз “В”, білого кольору, поставляється в відрах по 7 кг;
  • Гідроізоляційна мембрана, герметик типу “Стіз” А “, сірого кольору, поставляється в ковбасах;
  • Пластина анкерная Rehau, товщина 1,5 мм, + пелюстки для зачепа.
Монтажна піна Рехау
Гідроізоляційна мембрана

Отже, по скільки тепер є все для якісного монтажу пластикових вікон за нормальними цінами з досить високою якістю, у замовників пластикових вікон в Києві і області є прекрасна можливість встановлювати вікна та двері Рехау більш високої якості, ніж інші. Скористайтеся такою можливістю, нехай навіть такий монтаж буде трохи дорожче звичайного, але він більш ефективний і надійний. Краще доплатити і бути спокійним, ніж економити, і не розуміти на чому. Всім удачі.