bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Шановні замовники! В зв’язку з військовою агресією росії, графік робіт ТОВ “Фасад-Пласт” змінено. Усі роботи та контакти з менеджерами обговорюються в індивідуальному порядку по телефону.

Слава Україні! Героям

Комплектуючі для вікон та дверей ПВХ

Після установки чи монтажу пластикових вікон, як завжди використовують додаткові комплектуючі матеріали для ефективності їх використання та оздоблення та інтер’єру, наприклад протимоскитні сітки, підвіконня на вікна ПВХ, відливи за для відводу вологи під час дощу, та інше. Антимоскитні сітки призначені для не допуску комах в середину приміщення. За допомогою сітки комахи, мухи, не потрапляють в середину кімнати а залишаються на зовні. Бувають вони двох основних видів: анвіс та скс. Відмінність у конструктивній особливості.

Також зі сторони вулиці встановлюють відливи, металеві пластини, що відводять воду від вікна та не допускають проникнення її в середину стіни. Якщо вода потрапляє під вікно, з настанням холодів та морозів там утворюється лід, який створює щілини пропускання холоду в середину приміщення. Для того, щоб тепло не виходило з будинку, відливи також відіграють важливу роль, і їх необхідно замовляти у досвідчених компаній, оскільки тут також відіграє їх правильне встановлення у вікно.

Після встановлення вікон та відливів, настає черга підвіконня. Вони бувають різними за складом та структурою. Стандартні пластикові підвіконня в Києві та Україні використовують марки Опен Тек (Open Tek). Є також більш дорогі, німецькі Данке (Danke)які займають най вищу ціну, Є ще Kristalit, Plastolil, та інші. Вони відрізняються формою, іноді складом, але вони по своєму індивідуально підкреслюють унікальний стиль приміщення та його дизайн.

Щоб вибрати собі необхідний варіант підвіконня, звертайтесь до спеціалістів служби маркетингу Фасад-Пласт, і вони нададуть вам якісну інформацію.