відшкодування iq energy

Як отримати до 35% компенсації від  IQ energy в Києві  при заміні на нові теплі вікна, красиві, сучасні? Все дуже легко: просто необхідно викликати замірника в віконній компанії Фасад-Пласт, отримати рахунок, розрахунок конструкцій з їх осибливостями та вартістю замовлення, подати ці документи в відділення банку що підтримує цю програму, сплатити перший взнос 10% від суми замовлення на рахунок компанії постачальника кошти. Можна отримати кредит в банку на вікна і без першого внеску, для цього необхідно зареєструватись на сайті IQ energy, підписати угоду з банком на кредитування, після чого банк сплачує віконній компанії вартість замовлення разом з усіма комплектуючими та додатковими матеріалами, а замовнику переводить кошти на рахунок в цьому ж банку, який має бути заздалегіть відкритим.

Призамовленні цієх послуги кредитування, необхідно знати деякі умови, наприклад: максимальна вартість одного замовлення має бути не більша за 50 тисяч гривень, максимальна сума відшкодування не більше 3000 євро, вікна міняти необхідно в приміщенні всі, якщо одне вікно не поміняно – програма не застосовується. Профіль на вікна має бути теплим, 5ти камерним як мінімум, краще використовувати Rehau, склопакети з енергозбереженням. Всі дії мають бути зафіксованими з допомогою фото звітів, які роблять менеджери компанії та сам замовник для банку, на початку робіт, де видно які вікна стояли, які прорізи, і на кінець робіт, де видно які саме вікна для енергозбереження встановлено і якої вони якості. Важливо мати доступ до житла, ключі, для того, щоб інженери IQ energy змогли потрапити в приміщення та провести контроль виконання угоди.

Після того, як монтажники встановили вікна, замовник пдає заявку в банк на відшкодування коштів разом із ідентифікаційним кодом,  банківськими документами, документами по вікнам, паспортами на вікна та фото звітами. Після чого йде перевірка документів ,при необхідності виїздить бригада контролерів протягом 10 днів, які приїздять на місце установки вікон.  Протягом 3-5 тижнів, приходить повідомлення про переказ коштів на власний рахунок у власний кабінет на сайті Iqenergy.org.ua.

Позичальник має право отримати ще компенсацію з креду Iq energy допоки сума компенсації не складатиме 3000 євро, може кредитуватись на ще одні вікна та двері, а гроші від компенсації витрачати за власним розсудом. Доречі, кошти від компенсації не оподатковуються, і можна витратити на купівлю нових вікон в Києві в компанії Фасад-Пласт, оскільки тут продаються лише оригінальні вікна Rehau по низьким цінам але високої якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.