Двері пластикові для приватного будинку – профільні системи на двері Рехау

Двері пластикові для приватного будинку – профільні системи на двері Рехау

REHAU пропонує великий вибір вхідних та міжкімнатних пластикових дверей – з ПВХ матеріалу профільних систем високої якості, що вже більше двадцяти років ця компанія успішно розвивається на ринку України. Дверні конструкції часто встановлюють в Києві та київській області: Боярка, Вишневе,Білогородка, Борщагівка, Гатне, Крюківщина, Глеваха,  застосовують переважно у приватному секторі (котеджі, таунхауси, дачі, заміські будинки) і у офісних будівлях, торгових центрах, магазинах. Ціни на пластикові двері досить різноманітні і залежать від багатьох деталей, про що ви можете дізнатись у менеджера. Профільні системи ПВХ для дверей володіють високими показниками тепло збереження, тобто значно допомагають зекономити кошти на витрати, що пов`язані з додатковими приладами обігріву вашого будинку. Захист від надмірного шуму із зовнішнього середовища, збереження в оселі тиші та спокою профільні системи Рехау забезпечують завдяки високим показникам звуко- та шумоізоляції, глибини камери армування, побудови профільної системи, контурів ущільнення притвору та повітропроникність.

Дверні конструкції рехау Євро-60 мають клас зламобезпеки – 3, монтажну глибину 60 мм, звукоізоляцію до 4  класу. Дана профільна система в поєднанні із енергозберігаючим склопакетом – це надійний захист від надмірної втрати тепла, захист від пилу, проникнення вологи.

Рехау Євро-70 мають високі показники по звукоізоляції та водонепроникності. REHAU Е-70 має високі показники коефіцієнта теплопередачі за рахунок 5 камерної системи.

Дверні конструкції REHAU SYNEGО – мають 7 камер, монтажна ширина  яких складає 80 мм. У порівнянні зі звичайними дверними конструкціямии, теплоізоляційні властивості REHAU SYNEGО до 50 % кращі, що значно зекономить тепло у вашому будинку та спокій, завдяки звукоізоляції пластикових вікон REHAU SYNEGО.

Конструкції REHAU GENEO мають монтажну глибину 86 мм, найвищі показники теплоізоляції , так як наповнення складається з міцного волокнистого матеріалу, завдяки енергозберігаючому склопакету та матеріалу RAU-FIPRO відповідає найвищим показникам шумоізоляції.

Придбати якісні пластикові двері можна у надійних поставщиків, таких як Фасад-Пласт, що є авторизованим торговим партнером REHAU в Україні, за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вулиця Травнена 3-а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *