Готові пластикові вікна в Києві.

Останнім часом готові вікна дуже популярні на будівельному ринку. Пропозицій в інтернеті дуже багато. Також багато готових вікон потрібно побачити в будівельних магазинах. Вони бувають різних розмірів, різної форми, різного кольору, конструкції, збірки. 

Як і будь-який інший будівельний продукт, готові вікна на мають свої плюси і мінуси, переваги і недоліки.

Недоліки готових пластикових вікон.

Мінусом готових пластикових вікон можна віднести те, що:

 • Ніхто не знає, якого вони справжньої якості, крім запевнення продавця. 
 • До також великий мінус в тому, що такі вікна продаються беушні, тобто, зняті з в інших об’єктів, ретельно вичищені, вимиті і під виглядом нових вікон “впарюють” покупцям. як нові. 
 • Великий мінус готових вікон в тому, що невідомо які комплектуючі знаходяться в ньому всередині, наприклад: 
 • який метал всередині профілю, його товщина, розміри, кріплення;
 • який вид склопакета знаходиться в вікні, що з себе представляє сам склопакет і з яких матеріалів він зроблений;
 • Яка фурнітура в вікнах, це також відіграє велику роль, дорога німецька Winchаuse, австрійсьфка МАСО, або дешева турецька Vorne;
 • Які інші комплектуючі, яких не видно неозброєним оком, але через які впливає якість і термін служби готових пластикових вікон. 

Переваги готових пластикових вікон

У чому плюси готових пластикових вікон?

 1.  Це дешевше ціна на готові пластикові вікна, в порівнянні з вікнами під замовлення. Вони робляться для того щоб дати готові пропозиції будівельникам і для орієнтації в ціновій політиці тієї чи іншої фірми ..
 2.  Знаючи їх розміри, ви можете спочатку планувати отвір в приміщенні перед етапом будівництва або ремонту. 
 3.  Ви можете приїхати відразу на склад і забрати цих готові вікна, і не чекати поки їх зроблять вам під замовлення. 
 4. Є можливість відразу перевірити вікна на місці, якщо є якісь питання – можете їх задавати уточнювати менеджеру або продавцю. Тоді будете знати що ви берете. 
 5. Є різні готові вікна, які можна собі підібрати як за ціною так і за якістю. Бувають навіть такі що і та вікнами не назвеш, але тим не менше люди і такі шукають, наприклад для підсобного приміщення. І такі теж є в продажу.

Де купити готові вікна в Києві і області.

Готові вікна ПВХ найкраще купувати у перевірених виробників. Адже це складна конструкція, і якість вікон залежить від безлічі факторів. Адже якщо люди хочуть щоб вони служили довго, то виникає питання про надійність партнерів, одним з таких є ТОВ”Фасад-Пласт“.

Готові пластикові вікна нашої компанії можна придбати в наших офісах на Великій окружній дорозі Києва, в с.Белогородка – лад магазин “Анжіо”, смт. Чабани – Хотів, лад магазин “Анжіо”. Там ви можете наочно побачити готові пластикові вікна, трапеції, ламіновані вікна і відразу її там же і купити.Впевнені, що якість і ціна на нашу продукцію вас порадує.