Гаражні ворота “Prestige” Alutex.

Білоруська компанія Алютех, виробник секційно-модульних гаражних воріт, ролет захисних та автоматики на ворота і ролети, ввела новий тип гаражних воріт – Престиж. Новий тип воріт прийшов на зміну популярної системи Класик. По суті, це і є той самий Класик, але з деякими змінами і доповненнями. Сама сендвіч – панель залишилася тих же розмірів. Товщина 45мм і ширина 50 см. Але по металу, з якого складаються гаражні ворота – він змінився. Замість оцинкованої сталі, виробник воріт використовує нержавіючу сталь. Такий підхід до якості обумовлений там, що торгова марка Alutex з недавнього часу входить в групу компанії Hormann. Це вплинуло на поліпшення якості гаражних воріт, хоч при цьому підвищилася ціна на гаражні ворота Престиж.

Але також збереглася бюджетна серія гаражних воріт Тренд. Це недорогі ворота, але в міру якісні і надійні. З цього, якщо вам потрібно замовити недорогі гаражні ворота – то Тренд найвірніше рішення для вас.

Також покращилася якість і комплектуючих для гаражних воріт: ролики, з’єднання, ущільнювачі, і т.д. Кронштейни з двома роликами роблять рух воріт по напрямних плавніше і безшумно. Ущільнювачі більш щільніше і герметичні. Можливість додавання вікон в ворота, двері була і раніше, з цього ця функція збереглася і для воріт Престиж.

Додаткові нововведення в гаражних воротах Престиж – це широка гама кольорів в стандартних конструкціях. Раніше це були білий, коричневий, шоколадний, дуб темний, світлий і махогон. Зараз з’явилося багато нових кольорів таких як антрацит, чорний, червоний, … І це фарбування, що набагато краще ніж ламінація. Також з’явилися кольору під камінь і навіть метал. Особливо цікавий момент з фарбування гаражних воріт під індивідуальні кольору з урахуванням найскладніших малюнків. Особливо вишуканий замовник може перетворити звичайні гаражні ворота на витвір мистецтва. Ви можете замовити ворота в гараж кольорові під якусь картину, малюнок, або навіть якийсь пейзаж. Все тепер можливо з новими технологіями. Вибір за вами.
Ціни на гаражні ворота Алютех Тренд і Престиж тут за посиланням. Ціни в Євро, за курсом Алютех. Він змінюється щодня. Додатково діють знижки близько 7%. Всі деталі по ціновій політиці і іншим умовам можете дізнатися у наших менеджерів.