Вікна Rehau і шумоізоляція.

Світ навколо нас охоплений епідемією шуму. Щоденний шум від транспорту , різноманітної техніки, постійних дзвінків мобільних телефонів, а також оточуючих нас людей має вплив на нашу нервову систему. Це викликає збудження, що призводить до стресів, зривів та конфліктів. Тільки в тиші ми можемо заспокоїтися, зібратися з думками, прийняти правильне рішення чи просто відпочити. Єдине місце де ми можемо приборкати шум – це наш дім і вікна в ньому. Як вибрати вікна Rehau без шуму?
Шум з вулиці потрапляє до нашої оселі найбільше через вікна. Тож, щоб цьому завадити, потрібно обрати вікна Rehau з підвищеним рівнем шумоізоляції . Цього можна досягти обравши вікна з відповідною комплектацією та правильним монтажем.

  1. Склопакет повинен бути двокамерним з різними дистанціями повітряних камер та заповнений інертним газом ( аргоном або криптоном ). Включати більш товсте зовнішнє скло або багатошарове скло – триплекс . Таке скло складається з кількох шарів склеєних між собою спеціальною плівкою, яка під час можливого удару утримує уламки скла у вікні Rehau.
  2. Профільна система вікнон Rehau повинна бути п’яти чи шестикамерною та монтажною шириною не менше 70 мм. В такому випадку рекомендуємо замовляти вікна з профільних систем REHAU Euro 70, REHAU SYNEGO та REHAU GENEO. В останніх двох додатковим плюсом є третій контур ущільнення та можливість поставити більш ширший склопакет.
  3. Монтаж. Ще одна складова, не менш важлива, що забезпечує шумоізоляцію вікон Rehau – це кваліфікований монтаж згідно до норм ДСТУ. Адже шум до нашої оселі потрапляє не лише через вікно, а й через монтажний шов.
    Якщо все це включити до нашого металопластикового вікна, то комфорт та затишок нашого житла не буде залежати від того, що відбувається за вікном, а тільки від нас самих.