Шумоізоляція вікон, або Rehau і шумоізоляція.

Світ навколо нас охоплений епідемією шуму. Щоденний шум від транспорту , різноманітної техніки, постійних дзвінків мобільних телефонів, а також оточуючих нас людей має вплив на нашу нервову систему. Це викликає збудження, що призводить до стресів, зривів та конфліктів. Тільки в тиші ми можемо заспокоїтися, зібратися з думками, прийняти правильне рішення чи просто відпочити. Тому, шумоізоляція є не менш важливим компонентом для якісного, здорового та комфортного життя вашої родини в вашому будинку.

Шумоізоляція вікон

Єдине місце де ми можемо приборкати шум – це наш дім і вікна в ньому. Як вибрати вікна з високим показником шумоізоляції? Адже шум з вулиці потрапляє до нашої оселі найбільше через вікна. Тож, щоб цьому завадити, потрібно обрати вікна з підвищеним рівнем шумоізоляції . Шумоізоляцію вікон можна досягти обравши вікна з відповідною характеристикою, комплектацією та правильним монтажем.

  1. Склопакет. Основна площа в вікні це склопакет. Для кращих звуко ізлоляційних характеристик він повинен бути двокамерним, з різними дистанціями повітряних камер, та заповнений інертним газом ( аргоном або криптоном ). Включати більш товсте зовнішнє скло або багатошарове скло – триплекс . Таке скло складається з кількох шарів склеєних між собою спеціальною плівкою, яка під час можливого удару утримує уламки скла у вікні.
  2. Профільна система вікон повинна бути п’яти чи шестикамерною та монтажною шириною не менше 70 мм. В такому випадку рекомендуємо замовляти вікна з профільних систем REHAU Euro 70, REHAU SYNEGO та REHAU GENEO. В останніх двох додатковим плюсом є третій контур ущільнення та можливість поставити більш ширший склопакет.
  3. Монтаж. Ще одна складова, не менш важлива, що забезпечує шумоізоляцію вікон – це кваліфікований монтаж згідно до норм ДСТУ. Адже шум до нашої оселі потрапляє не лише через вікно, а й через монтажний шов.
    Якщо все це включити до нашого металопластикового вікна, то комфорт та затишок нашого житла не буде залежати від того, що відбувається за вікном, а тільки від нас самих.

Більш детальну інформацію по шумоїзоляції вікон ви взнаєте в наших менеджерів, які нададуть кваліфіковану інформацію з цього питання.