вікна GENEO від REHAU

Німецька якість, перевірена роками, представляє компанія, знаходиться в лідерах на ринку європейської продукції – REHAU. Компанія вдосконалює якість своєї продукції, захоплює нові ринки споживачів, розширюючи асортимент з кожним днем.
Однією з найбільш популярних новинок стало виробництво віконного профілю GENEO від компанії REHAU. Пластикові вікна даної моделі дозволяють застосовувати більш теплі склопакети і також мають підвищений захист від злому. Даний профіль і склопакет витримує великі вітрові та експлуатаційні навантаження, і розподіл навантажень по периметру склопакета, значно скорочують прогин.
Також важливою характеристикою є жорсткість профілю, екструдірованого з нового виду пластику RAU-FIPRO який має високу міцність і пружність матеріалу, при Остекленні великих площ прорізів.
Вікна з профілної системи GENEO REHAU забезпечують конструкціям необхідну жорсткість і дозволяють створювати різного роду арочні і округлі конструкції, середньо підвісні вікна або конструкції з кутом 90.
Надійне тепло всередині приміщення, звукоізоляція, циркуляція повітря в приміщенні, – цього всього можна досягти при правильному використанні пластикових вікон, оснащених певними функціональними можливостями, такі як GENEO REHAU.
Компанія «Фасад-Пласт» є авторизованим представником REHAU і пропонує, вирішуючи питання вибору ТМ пластикових вікон вибирати ту, яка дійсно працює на високому рівні і втілює в життя інноваційні технологічні ідеї, здійснює постійний контроль за дотриманням якості та стандартів REHAU. Якість і екологічність цих профільних систем підтверджено сертифікатами європейського і українського зразка.
Саме тому ми акцентуємо увагу на товарах, які вибирають сотні тисяч людей і пропонуємо вам високу якість за оптимальною ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.