Вікна кольорові “Антрацит”

Самим популярним кольором для вікон Rehau 2018-2019 років є колір “антрацит”. Ламіновані в масі такі вікна надають вашому будинку дуже витонченого та естетичного вигляду. Вікна кольорові “Антрацит” є дійсно для людей, зі смаком сучасного та комфортного житла.

Особливість кольорових вікон “Антрацит” в тому, що вони пасують до будь яких інших кольорових рішеннь. Наприклад: якщо дах вашого будинку має коричневий, червоний, чи навіть зелений колір, а стіни будуть білого, жовтого, або навіть сірого кольору, то – будуть самим ідеальним рішенням для поєднання цих, на перший погляд, непоєднаних кольорів. Додатково з плюсів цього кольору є те, що він візуально та естетично робить вікна більш просторими, свіжими, сучасними.

Німецький концерн Rehau виготовляє профільну систему з кольором “Антрацит” ламіновану в масі. Такі вікна є досить надійними, оскільки ламінація наносится на профіль з антрацитового кольору в заводських умовах з двух сторін: внутрішньої та зовнішньої. Звісно, така профільна система виглядає більш привабливо та є більш надійною, а ніж ламінована з однієї сторони, наприклад із зовнішньої. Тому “Фасад-Пласт” рекомендує замовляти вікна кольорові “Антрацит” з двухсторонньою ламінацією в масі.